Hlavní navigace

Xbox 360 míří na český trh se záplavou strhujících her

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika – 9. 5. 2006 Microsoft uvede před Vánoci na český trh herní zařízení Xbox 360. Stejně jako Česká republika se na Xbox 360 před Vánoci mohou těšit zákazníci na Slovensku, Maďarsku, Polsku nebo v Jihoafrické republice. Microsoft to dnes oznámil na herním veletrhu E3, který probíhá od 9. do 12. května v americkém Los Angeles.

Sdílet

„Xbox 360 je první herní zařízení nové generace na trhu. Díky vysokému výkonu nabízí svým uživatelům možnost hrát moderní hry ve vysokém rozlišení na televizní obrazovce, přehrávat video či hudbu, komunikovat s osobními počítači s operačním systémem Windows Media Center a využívat online služby pro komunikaci s příteli a společnou zábavu,“ vysvětluje Tomáš Koška, manažer divize Windows Client společnosti Microsoft Česká republika.

Xbox 360 přichází na český trh i díky tomu, že zde poklesla míra softwarového pirátství mezi domácími uživateli a zároveň došlo k významnému rozšíření vysokorychlostního připojení k internetu. „Jsme velmi potěšeni, že můžeme nabídnout Xbox 360 dalším zájemcům ve více zemích Evropy a Afriky,“ uvedl Chris Lewis, regionální viceprezident pro skupinu Home & Entertainment společnosti Microsoft. „Xbox 360 je velmi úspěšný na současných trzích v našem regionu a my zamýšlíme tento úspěch zopakovat i v pěti nových zemích, kam nyní plánujeme vstoupit,“ dodává Chris Lewis.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).