Hlavní navigace

Xchat na mobilu přes Vodafone live!

[Tisková zpráva] Praha, 24. července 2008 – Vodafone nově rozšiřuje nabídku komunitních služeb na mobilním portálu Vodafone live! o Xchat. Navazuje tím na spolupráci se společností Centrum Holdings, s níž nedávno zpřístupnil e-mailové schránky na Centrum.cz v telefonech. Zákazníci Vodafonu si nyní mohou pohodlně a přímo v mobilu povídat se svými známými na portálech: Líbimseti.cz, Seznamka.cz, Rande.cz, Lidé.cz, Dohazovač, Pokec a Xchat.

Sdílet

„Komunikovat přes mobil už dávno neznamená pouze volat nebo posílat SMS zprávy. Chatování v mobilu je velmi snadné, a proto je mezi našimi zákazníky čím dál tím oblíbenější,“ říká Michal Barták, který má na starosti portál Vodafone live! a dodává: „Xchat velmi dobře doplňuje naši nabídku seznamkek a chatů na portálu Vodafone live!“

,,Zaznamenáváme obrovské nárůsty mladých uživatelů na našich mobilních službách,“ říká Ondřej Švihálek, ředitel komunitních služeb Centrum Holdings a pokračuje:,,Ta­hounem je zatím jednoznačně chatování, kde uživatelům nedělá nejmenší problém přecházet mezi chatováním na počítači a v mobilu. Jsme proto velmi rádi, že i zákazníci Vodafonu si nyní mohou povídat bez ohledu na to, kde zrovna jsou“.

Výhody pro zákazníka:

  • Pohodlný a mobilní přistup ke stávajícímu chatovacímu účtu na Xchatu
  • Jednoduchost – zákazník nemusí nic nastavovat, vše je předpřipravené pro použití, stačí kliknout na příslušné odkazy na portálu Vodafone live!
  • Znalost prostředí – na mobilním telefonu jsou dostupné funkce, které zákazník standardně zná ze svého PC
  • Zobrazení služby ve formátu vhodném pro mobilní telefon.
  • Transparentní zpoplatnění – fixní platba za přístup, cena je zákazníkovi jasně zobrazena před samotným použitím služby, zákazník již dále neplatí poplatky za přenesená data

Cena
Zákazník zaplatí pouze fixní sazbu, která se na portálu jasně objeví před použitím služby. Uživatel si může vybrat dobu, na kterou si službu předplatí:

  • den: 7 Kč (včetně DPH)
  • týden: 30 Kč (včetně DPH)
  • měsíc: 45 Kč (včetně DPH)

Každý zákazník má nyní možnost vyzkoušet si službu Xchat na Vodafone live! první měsíc zdarma.

Komunitní služby na Vodafone live!
Mimo Chatu najdou zákazníci na Vodafone live! i ostatní úspěšné komunitní služby z internetu:

  • Seznamte se! (Lidé.cz, Seznamka.cz, Rande.cz, Dohazovač)
  • Pokec (ICQ, MSN a Yahoo Messenger).
Více informací naleznete na www.vodafone.cz v sekci Vodafone live! a na www.centrum.cz
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).