Hlavní navigace

Xerox 6204 patří mezi nejlepší produkty roku 2008

[Tisková zpráva] Velkoformátovou tiskárnu 6204 tímto titulem ocenili čtenáři renomovaného odborného časopisu Wide-Format Imaging magazine

Sdílet

Praha, 1. dubna 2008 – Velkoformátová tiskárna Xerox 6204 byla čtenáři časopisu Wide-Format Imaging magazine oceněna titulem „Top Products of 2008“ (Nejlepší produkty roku 2008) v kategorii velkoformátových zařízení (šíře tisku 24 – 95 palců). Čtenáři časopisu vybírali produkty, které je na trhu nejvíc zaujaly a které měly pro jejich podnikání významný přínos.

Xerox 6204 představuje digitální černobílý tiskový systém s vysokým výkonem a minimálními nároky na prostor, který je vhodný pro projekční kanceláře, komerční tiskárny, konstrukční společnosti nebo architektonické ateliéry. Tiskárna a kopírka Xerox 6204 se řadí mezi nejrychlejší ve své třídě. Uživatelům nabízí vedle optimálního výkonu i kvalitní tisk pro tvorbu map a technické dokumentace. Xerox 6204 je ideální pro podniky, které přecházejí z analogového velkoformátového tisku na modernější digitální technologie, nebo začínají podnikat v oborech, které vyžadují tento typ tiskových výstupů s šířkou přesahující 60 cm.

„Xerox patří k nejvýznamnějším dodavatelům velkoformátových tiskových systémů a ocenění našich produktů samotnými uživateli je pro nás velmi pozitivní zpětnou vazbou“, říká Petr Trafina, produktový manažer společnosti Xerox. „Ocenění produktu Xerox 6204 nám ukazuje, že míříme na trhu velkoformátového tisku, který se velmi rychle rozrůstá, tím správným směrem,“ dodává.

Velkoformátová tiskárna Xerox 6204 s tiskovým serverem FreeFlow AccXES získala v minulém roce také ocenění BERTL EXCEPTIONAL. Jako jediná velkoformátová tiskárna přesvědčila odborníky nezávislého testovacího centra BERTL o svých kvalitách natolik, že při jejím hodnocení použili maximální počet pěti hvězdiček, které označují výjimečné postavení na trhu.

Wide-Format Imaging magazine je přední americký časopis, který poskytuje profesionálům z oblasti velkoformátového tisku informace o novinkách a trendech v tomto průmyslu. Celosvětově je považován za renomovaný hlas odborníků z oblasti velkoformátového tisku.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po outsourcing, kterému se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).