Hlavní navigace

Xerox 6204 předčil konkurenci v analýze BERTL

[Tisková zpráva] Novinka: Velkoformátová tiskárna Xerox 6204 s tiskovým serverem FreeFlow AccXES získala od nezávislé autority nejlepší možné doporučení, jako jediná ve svém segmentu. Pozadí: Xerox nabízí rozsáhlejší standardní výbavu doplněnou o unikátní vlastnosti při zachování cenové dostupnosti. Co to znamená: Zákazníci mají jasné vodítko, že se jim pořízení Xerox 6204 vyplatí.

Sdílet

Praha, 2. července 2007 – Jediná velkoformátová tiskárna přesvědčila odborníky nezávislého testovacího centra BERTL o svých kvalitách natolik, že při jejím hodnocením použili maximální počet pěti hvězdiček, které označují VÝJIMEČNÉ postavení na trhu. Ocenění BERTL EXCEPTIONAL obdržela velkoformátová tiskárna Xerox 6204 vybavená tiskovým serverem FreeFlow AccXES. V České republice je Xerox 6204 v prodeji již rok, za tuto dobu potvrdil své výlučné postavení i z obchodního hlediska, s přibližně 15% podílem na trhu patří k nejúspěšnějším strojům své kategorie.

„Za hvězdičkami se nehoníme, zajímá nás hlavně spokojenost zákazníků, ale samozřejmě nás jejich získání těší,” říká Petr Trafina produktový specialista velkoformátových systémů Xerox. „Těší nás o to více, že jsme plný počet bodů získali jako jediní ve své kategorii. Svým zákazníkům tak můžeme s klidným svědomím říkat, že náš produkt je skutečně výjimečný “.

BERTL každý rok vydává podrobné recenze stovek kopírek, tiskáren, faxů a multifunkčních zařízení. Z tohoto množství pouze několik málo zařízení dosáhne na prestižních pět hvězdiček, které označují výjimečnost konkrétního produktu. Toto hodnocení je vyčleněno pouze zařízením, které nabízejí vynikající soubor vlastností a funkcí, jsou inovativní, snadno se s nimi pracuje, jsou dobře navržené a nabízejí zákazníkům výjimečnou hodnotu.

Xerox 6204 je digitální černobílý tiskový systém s vysokým výkonem a minimálními nároky na prostor vhodný zejména pro projekční kanceláře či architektonické ateliéry. K dispozici je ve třech základních variantách – jako tiskárna, kopírka nebo multifunkční zařízení. Společným jmenovatelem všech modelů je tisk s rychlostí 3,5 metru za sekundu, maximální rozměr výstupu 914 mm x 15 m a tisk v rozlišení 600×600 dpi ve 256 odstínech šedé a vysoká kapacita operační paměti a integrovaného pevného disku. Mezi vlastnostmi, které zaujaly hodnotitele z BERTL, vyniká například bezbariérové ovládání s dotykovou obrazovkou.

BERTL (Business Equipment Research & Test Laboratories) se již patnáct let věnuje nezávislému hodnocení a srovnávacím analýzám digitálních tiskových systémů a řešení pro správu tisku. Zprávy, výzkumy spokojenosti zákazníků, ocenění a hodnocení produktů probíhá výhradně na vlastní náklady BERTL. Nedovoluje žádný vliv výrobců na testování jejich produktů a své názory staví na kombinaci podrobné analýzy a hodnocení spokojenosti zákazníků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).