Hlavní navigace

XEROX A PS-PRO UKONČILY SPOLUPRÁCI

[Tisková zpráva] Obchodní tým PS-Pro přejde pod společnost Exaltis a bude nadále zajišťovat prodej produktů Xerox koncovým zákazníkům

Sdílet

Praha, 5. února 2008 – Společnost Xerox ltd. a PS-Pro, spol. s.r.o. (dále jen PS-Pro) se po oboustranné dohodě rozhodly ukončit k 31. 1. 2008 distribuční kontrakt.

Na základě dlouholetých zkušeností s prodejem produktů Xerox se obchodní tým společnosti PS-Pro sloučí se společností Exaltis, která se bude nadále věnovat prodeji produktů Xerox koncovým zákazníkům. Servisní aktivity společnosti PS-Pro v plné šíři přebírá společnost Exaltis, která bude celorepublikově podporovat produkty formátu A4 a formát A3 v oblasti Prahy a středních Čech.

Společnost Exaltis v současné době působí na českém trhu jako Value Added Reseller se zaměřením na formát A3 a barevná tisková řešení, a to zejména pro oblast Prahy a středních Čech.

„Od nového nastavení si slibujeme prohloubení a hlavně zefektivnění spolupráce v daném regionu, ve kterém očekáváme zvýšení tržního podílu a zkvalitnění služeb pro koncové zákazníky,“ říká Tomáš Krýsl, ředitel divize Office a marketingu společnosti Xerox Czech Republic.

Obchodní partneři mohou produkty Xerox zakoupit od autorizovaných distributorů. V České republice se jedná o společnosti Techdata Distribution, s.r.o. a eD’ system Czech, a.s. a na Slovensku o společnost eD’ system Slovakia, a.s.

Xerox Czech Republic prodává publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XGS (Xerox Global Services).