Hlavní navigace

XEROX A PS-PRO UKONČILY SPOLUPRÁCI

[Tisková zpráva] Obchodní tým PS-Pro přejde pod společnost Exaltis a bude nadále zajišťovat prodej produktů Xerox koncovým zákazníkům

Sdílet

Praha, 5. února 2008 – Společnost Xerox ltd. a PS-Pro, spol. s.r.o. (dále jen PS-Pro) se po oboustranné dohodě rozhodly ukončit k 31. 1. 2008 distribuční kontrakt.

Na základě dlouholetých zkušeností s prodejem produktů Xerox se obchodní tým společnosti PS-Pro sloučí se společností Exaltis, která se bude nadále věnovat prodeji produktů Xerox koncovým zákazníkům. Servisní aktivity společnosti PS-Pro v plné šíři přebírá společnost Exaltis, která bude celorepublikově podporovat produkty formátu A4 a formát A3 v oblasti Prahy a středních Čech.

Společnost Exaltis v současné době působí na českém trhu jako Value Added Reseller se zaměřením na formát A3 a barevná tisková řešení, a to zejména pro oblast Prahy a středních Čech.

„Od nového nastavení si slibujeme prohloubení a hlavně zefektivnění spolupráce v daném regionu, ve kterém očekáváme zvýšení tržního podílu a zkvalitnění služeb pro koncové zákazníky,“ říká Tomáš Krýsl, ředitel divize Office a marketingu společnosti Xerox Czech Republic.

Obchodní partneři mohou produkty Xerox zakoupit od autorizovaných distributorů. V České republice se jedná o společnosti Techdata Distribution, s.r.o. a eD’ system Czech, a.s. a na Slovensku o společnost eD’ system Slovakia, a.s.

Xerox Czech Republic prodává publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).