Hlavní navigace

Xerox bodoval v oceněních Must See ‘ems na výstavě Graph Expo 2008

[Tisková zpráva] Praha, 3. listopadu 2008 - Digitální tiskové technologie Xerox si z výstavy Graph Expo 2008 odvezly sedm ocenění, přičemž uspěly ve třech kategoriích. Systémy Xerox iGen4™ Press a Xerox 700 Digital Color Press určovaly směr a oba získaly prestižní vyznamenání „Must See ‘ems”.

Sdílet

Kromě dvou ocenění „Must See ‘ems“ získaly výrobky Xerox tři ocenění „Worth-A-Look” a dvě ocenění „Encore Worth-A-Look”. Veškerá ocenění byla oznámena, když se v Chicagu setkal tiskový průmysl u příležitosti největší letošní výstavy.

Ocenění „Must See 'ems", sponzorované agenturou PrintCom Consulting Group, získávají unikátní, inovativní a nejpřesvědčivější výrobky a služby na výstavě. Výrobky a služby se oceňují na základě nezávislého hodnocení konkurenčních nabídek. Ocenění vybírá skupina konzultantů tiskového průmyslu a účastníků mimo řady dodavatelů.

Must See ‘ems:

  • Xerox iGen4 Press staví na úspěchu systému iGen3 a v rámci veletrhu Graph Expo byl poprvé k vidění v USA. S vynikající kvalitou zobrazení umožňuje produkci špičkových collaterálů, materiálů pro přímý marketing a speciálních fotografických výstupů – tyto tiskové úlohy obvykle vytvářejí největší zisky.
  • Xerox 700 Digital Color Press rovněž debutoval v USA. Při rychlosti tisku 70 stránek za minutu přináší produkční možnosti za dostupnou cenu a otevírá tak bránu k dostupnému digitálnímu tisku a ziskovým barevným výstupům. Systém nabízí produkční možnosti jako zpracování papírů s povrchovou úpravou, podporu papírů s vysokou gramáží a možnosti podavačů a dokončování.

Worth-A-Look:

  • Software Xerox FreeFlow® Express to Print je cenově dostupný a navržený s ohledem na specifické potřeby základních digitálních tiskových operací. Express to Print automatizuje často se opakující úlohy a rutinní přípravy tiskových úloh a tím zefektivňuje správu úloh a zvyšuje produktivitu.
  • Systém Xerox DocuColor® 5000AP Digital Press tiskne ve výjimečné kvalitě rychlostí 50 stran za minutu bez ohledu na gramáž a může automaticky otáčet papíry s vysokou gramáží, čímž se řadí mezi nejproduktivnější systémy ve své cenové kategorii.
  • Systém Xerox 650™CF černobílá kontinuální tiskárna slučuje rychlost, jednoduchost použití, výjimečnou kvalitu tisku a produktivitu práce do výkonného zařízení. Systém používá technologii „zábleskové fixace barviva“ (flash fusing) – unikátní proces, který rozsvítí xenonové světlo s vysokou intenzitou 2000krát za sekundu a tím fixuje obraz na papír – což umožňuje tisknout na širší škálu papírů a jiných médií, včetně integrovaných karet, ofsetového samopropisu a bezobálkové formuláře s tlakovým lepidlem.

Encore Must See ‘ems:

  • Produkční systém Xerox Nuvera® 288 EA Perfecting Production System je lídrem na trhu v kvalitě zobrazení, rychlosti a produktivitě a nyní obsahuje Xerox Tape Binder pro jednoduchou produkci vázaných knih a manuálů od 15 do 125 listů.
  • Systém Xerox DocuColor 8000AP Digital Press tiskne rychlostí 80 stránek za minutu a nyní je k dispozici se systémem Automated Color Quality Suite Press Matching System. Tento tisk dosahuje výjimečné kvality zobrazení a pomáhá zákazníkům dosahovat dalších zisků.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po outsourcing, kterému se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).