Hlavní navigace

Xerox má nového generálního ředitele

[Tisková zpráva] Praha, 13. srpna 2009 – Generálním ředitelem společnosti Xerox pro Českou republiku a Slovensko byl od srpna jmenován Libor Holík (37).

Sdílet

Libor Holík v nové pozici nahradil Petra Sichrovského, který se stal generálním ředitelem společnosti pro Rumunsko a Moldávii.

Do společnosti Xerox nastoupil Libor Holík v roce 2002 jako finanční ředitel pro Českou republiku a Slovensko. V roce 2007 byl jmenován ředitelem slovenské pobočky. Před svým příchodem do Xeroxu působil ve společnostech Alfa Laval jako finanční a administrativní ředitel a v auditorské firmě Arthur Andersen na pozici senior konsultant v oddělení auditu.

„Mým cílem na nové pozici je dosáhnout toho, aby bylo posíleno lokální vnímání Xeroxu jako technologického lídra a inovátora v oblasti tiskových řešení na úroveň, která odpovídá postavení společnosti ve světě,“ říká Libor Holík, generální ředitel společnosti Xerox pro Českou republiku a Slovensko.

Libor Holík vystudoval Univerzitu Wilfrid Laurier v Ontariu v Kanadě, kde získal titul Honours Business Administration a program Executive MBA – EMBA na KATZ School of Business Univerzity Pittsburg. Je také členem ACCA s kvalifikací FCCA.

Ve svém volném čase se věnuje lyžování, squashi a potápění. Je ženatý a má dvě děti.

XEROX je světovým lídrem a nositelem inovací v oblasti správy dokumentů a tiskového prostředí. Nabízí produkty pro domácnosti i řešení pro firmy různých velikostí, od malých společností až po mezinárodní korporace, kterým umožňuje dosáhnout plně integrovaného řízení dokumentů. Xerox dodává zákazníkům samostatně nebo v rámci svých řešení široké spektrum zařízení – černobílé a barevné multifunkční zařízení, faxy, tiskárny, velkoformátová zařízení, produkční a publikační tiskové systémy, dále software pro správu dokumentů a služby v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů. Xerox pomáhá zákazníkům díky nejnovějším technologiím snížit provozní i personální náklady a zefektivnit obchodní procesy.