Hlavní navigace

Xerox na Mistrovství světa motocyklových superbiků

[Tisková zpráva] Praha, 12. srpna 2008 – O víkendu 18. – 20. 7. se na brněnském okruhu konal další ročník Mistrovství světa superbiků, ve kterém triumfoval devětatřicetiletý Australan Troy Bayliss. Potřetí v sezóně vyhrála jednička Ducati oba nedělní závody a má tak našlápnuto za ziskem titulu mistra světa. Vítězství jej může těšit i proto, že se v Brně jel v pořadí 499. a 500. závod Mistrovství světa superbiků. Sponzorem týmu Ducati je společnost Xerox, jejíž motto pro letošní rok zní „Many People, One Passion, One Team.“

Sdílet

Při této příležitosti uspořádala lokální pobočka společnosti Xerox od 19. – 20. 7. akci pro své obchodní partnery a zákazníky, kteří mohli využít zázemí VIP salónku nebo navštívit závodní depo týmu Ducati. V salónku také po oba dva dny probíhala autogramiáda jezdců, kdy se mohl každý z návštěvníků nechat s jezdci vyfotit. Dále byl pro ně připraven Ducati stan a schowcase, kde si mohli za pomoci grafika vytisknout své fotografie na tiskárnách Phaser 7760 a Xerox 9800 StylusPro Ep­son.

„Ducati Xerox Team opět dokázal, že patří ke špičce v závodech silničních motocyklů a dokáže sestavit tým jezdců, kteří obstojí v silné konkurenci,“ říká Petr Sichrovský, generální ředitel společnosti XEROX CZECH REPUBLIC.

Italská značka Ducati získala díky skvělým svým motocyklům hned několik medailí. V prvním závodě se prosadil Bayliss a jeho kolega Fabrizio, ve druhém konkurence také neměla šanci, když se s tovární dvojicí prosadil jako třetí Ital Biaggi.

Každý den navštívilo tuto akci se společností Xerox přes 150 spokojených klientů a obchodních partnerů, kteří mohli shlédnout i nový vzhled superbiků Xerox.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po outsourcing, kterému se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).