Hlavní navigace

Xerox na Slovensku s novým vedením

[Tisková zpráva] Praha, 19. května 2009 – Výkonným ředitelem společnosti Xerox pro Slovensko byl nově jmenován Marek Glozik (41).

Sdílet

Generálním ředitelem společnosti XEROX CZECH REPUBLIC, pod kterou spadá i slovenská pobočka, nadále zůstává Petr Sichrovský.

Do společnosti XEROX CZECH REPUBLIC nastoupil Marek Glozik koncem minulého roku. Předtím působil ve společnosti Konica Minolta jako ředitel pobočky, kde byl zodpovědný za obchod, servis a administrativu. Své bohaté zkušenosti z obchodu a marketingu získal také během svého působení ve společnostech Sanker a Electrolux.

„Na pozici SK Country Operations Manager budu mít na starosti strategické řízení aktivit lokálního zastoupení společnosti,“ říká Marek Glozik.

Marek Glozik vystudoval strojírenskou fakultu na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě. Ve svém volném čase se věnuje sportu, především fotbalu, a zahradě.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů s cílem eliminace investičních nákladů a úspory personálních a provozních nákladů zákazníka a zefektivnění jeho obchodních procesů. Těmto službám se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).