Hlavní navigace

Xerox na veletrhu Svět knihy

[Tisková zpráva] Účastníci mezinárodního veletrhu mohou nahlédnout do zákulisí tisku

Sdílet

Praha, 23. dubna 2008 – Společnost Xerox se ve dnech 24. – 27. dubna 2008 zúčastní 14. ročníku mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha. Ve spolupráci se společností EUROPRINT, a.s. bude Xerox na stánku prezentovat barevný produkční systém DocuColor 5000, na němž se bude tisknout Velká kniha etikety Ladislava Špačka, uznávaného odborníka na etiketu a komunikaci. Dále zde bude vytištěna kniha České astronomické společnosti Objektivem do vesmíru i kolem nás.

Návštěvníci si budou moci také prohlédnout výkonnou stohovou řezačku Ideal 4700 nebo stroj c.p. bourg 3002 od belgického výrobce knihařských systémů. „Veletrh Svět knihy Praha nám umožňuje prezentovat se mezi odborníky a širokou veřejností, kteří mají blízký vztah ke knihám a samozřejmě i k samotnému tisku. Návštěvníkům veletrhu chceme představit naše produkty a technologie, pomocí kterých vznikají ty nejpůsobivější tištěné publikace,“ říká Luboš Dvořák, produktový manažer společnosti Xerox Czech Republic.

Mezinárodní knižní veletrh Svět knihy Praha patří k veletrhům, které se snaží o vyváženou komerční i kulturní prezentaci. Slavnostní zahájení proběhne 24. dubna 2008 v 10:00 ve Velkém sále střední haly Průmyslového paláce. První den veletrhu je určen pro odbornou veřejnost a zástupce tisku, další dny pro širokou veřejnost. Pořadatelé nabízejí v průběhu veletrhu celou řadu doprovodných programů, jako jsou odborné semináře, konference, setkání se spisovateli, autorská čtení, prezentace nakladatelských domů nebo oceňování edičních a tvůrčích počinů.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po outsourcing, kterému se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).