Hlavní navigace

Xerox nabízí dvě nová multifunkční zařízení

[Tisková zpráva] Praha, 7. prosince 2006 – Xerox uvádí na předvánoční trh dvě nová multifunkční zařízení, která vynikají vysokým výkonem a nadstandardní nabídkou funkcí pro správu tisku. Xerox WorkCentre 4150 drží díky rychlosti 43 stran za minutu postavení nejvýkonnějšího stolního multifunkčního zařízení formátu A4. Druhá novinka, Xerox WorkCentre 7655/7665, spojuje vysokou rychlost s funkcemi pro usnadnění správy tisku a zvyšování efektivity práce v náročném firemním prostředí.

Sdílet

„Předvánoční období je tradičně spojeno s intenzivním zájmem o kancelářskou techniku i spotřební materiál ze strany podnikatelů a podniků, které obnovují svou infrastrukturu v závislosti na předběžných hospodářských výsledcích,“ uvedl Dušan Novotný, produktový manažer společnosti Xerox. „Letos se nám podařilo již tak obsáhlou nabídku rozšířit o další dva modely, které zaujmou cenou, výkonem a kvalitou výstupů.“

Xerox WorkCentre 4150
S rychlostí tisku až 43 stran za minutu je Xerox WorkCentre 4150 nejrychlejším stolním multifunkčním zařízením v nabídce Xeroxu. Zároveň jde o jediný tiskový stroj formátu A4 vybavený pokročilými technologiemi a funkcemi obvyklými u výkonných „chodbových“ systémů. WorkCentre 4150 je nabízen v několika konfiguracích od digitální kopírky po plně vybavené multifunkční zařízení. Jako jediný ve své třídě nabízí Xerox WorkCentre 4150 ve všech variacích automatický oboustranný tisk. Mezi podporované funkce patří aktivní správa tiskových úloh, plná souběžnost prováděných činností, možnost přesunout důležité dokumenty v tiskové frontě dopředu a automatická priorita úloh s dostupnými zdroji. Nechybějí ani bezpečnostní funkce, které zabraňují zneužívání zařízení, a snižují tak celkové provozní náklady.

Xerox WorkCentre 7655/7665
Dvojice produktů stejné modelové řady nabízí extrémně rychlý tisk pro provozy s vysokými nároky na výkon, objem a kvalitu barevného tisku. Ve své třídě patří WorkCentre 7655/7665 k naprosté špičce s rychlostí až 65 černobílých a 50 barevných stran za minutu a podporou rozlišení až 2400×2400 dpi. Pro zvýšení efektivity zařízení v průběhu tisku umožňuje souběžně s tiskem skenování či odesílání faxů. WorkCentre 7655/7665 patří k multifunkčním systémům, které Xerox vybavuje v základní nabídce aplikací Xerox Standard Accounting pro monitorování počtu a typu tištěných dokumentů. Náklady na tisk pomáhá snižovat také speciální toner, který zajišťuje téměř 100% přenos barviva na papír. Využití dvou tonerů černé barvy a podpora jejich výměny za běhu umožňuje nepřetržitý tisk bez ohledu na počet kopií a snižuje náklady na údržbu.

Ceny a dostupnost
Všechna dnes představená zařízení jsou okamžitě dostupná v síti distributorů a prodejních partnerů společnosti Xerox Czech Republic. Doporučená cena základní verze Xerox WorkCentre 4150 je v nabídce společnosti za cenu 51.500,– Kč a ceny produktů Xerox WorkCentre 7655/7665 začínají na 310.000,– Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).