Hlavní navigace

Xerox nabízí malým firmám multifunkční zařízení s pokročilými funkcemi

[Tisková zpráva] Praha, 31. srpna 2009 - Společnost Xerox pomáhá malým a středním firmám efektivně využít jejich technologické rozpočty uvedením dvou nových, cenově dostupných, multifunkčních zařízení disponujících pokročilými funkcemi.

Za cenu od 7290 Kč bez DPH nabízejí černobílé multifunkce Xerox WorkCentre 3210 a WorkCentre 3220 tisk, kopírování, skenování a faxování v jednom kompaktním zařízení. Tisknou rychlostí až 24, respektive 30 stránek za minutu, v rozlišení 1200×1200 dpi a kapacitou zásobníku až 500 listů. Vyznačují se rychlým zpracováním kancelářských tiskových úloh a jednoduchou obsluhou.

„Malé firmy tradičně pracují s malými rozpočty, zejména co se týče investic do technologií,“ říká Šárka Sakařová, produktová manažerka společnosti Xerox. „Nová multifunkční zařízení Xerox disponují funkcemi, které přinášejí vysoký výkon a vyspělé technologie do malých a středních firem s omezenými zdroji.“

Zařízení WorkCentre 3210 a WorkCentre 3220 podporují produktivitu zejména díky:

  • přímému skenování nebo tisku z USB flash disků, což je ideální pro mobilní zaměstnance;
  • vysokokapacitním tiskovým náplním, které minimalizují přerušování tisku a udržují náklady na nízké úrovni;
  • jednoduchému nastavení, které umožňuje připojit se přímo přes USB nebo standardní síť;
  • 360MHz procesor a 128 MB paměti pro rychlý, spolehlivý a samostatný provoz.

WorkCentre 3220 podporuje Adobe PostScript 3 a nabízí pokročilé funkce, jako jsou faxování do e-mailu či automatický oboustranný tisk pro menší spotřebu papíru, který šetří peníze a je ohleduplný k životnímu prostředí.

Multifunkce WorkCentre 3210 a WorkCentre 3220 splňují podmínky programu Energy Star a jsou součástí Green World Alliance. Tato celosvětová iniciativa podporuje malé i velké zákazníky, aby recyklovali nebo likvidovali spotřební materiál způsobem, jenž minimalizuje dopad na životní prostředí.

XEROX je světovým lídrem a nositelem inovací v oblasti správy dokumentů a tiskového prostředí. Nabízí produkty pro domácnosti i řešení pro firmy různých velikostí, od malých společností až po mezinárodní korporace, kterým umožňuje dosáhnout plně integrovaného řízení dokumentů. Xerox dodává zákazníkům samostatně nebo v rámci svých řešení široké spektrum zařízení – černobílé a barevné multifunkční zařízení, faxy, tiskárny, velkoformátová zařízení, produkční a publikační tiskové systémy, dále software pro správu dokumentů a služby v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů. Xerox pomáhá zákazníkům díky nejnovějším technologiím snížit provozní i personální náklady a zefektivnit obchodní procesy.