Hlavní navigace

Xerox nabízí malým firmám multifunkční zařízení s pokročilými funkcemi

[Tisková zpráva] Praha, 31. srpna 2009 - Společnost Xerox pomáhá malým a středním firmám efektivně využít jejich technologické rozpočty uvedením dvou nových, cenově dostupných, multifunkčních zařízení disponujících pokročilými funkcemi.

Sdílet

Za cenu od 7290 Kč bez DPH nabízejí černobílé multifunkce Xerox WorkCentre 3210 a WorkCentre 3220 tisk, kopírování, skenování a faxování v jednom kompaktním zařízení. Tisknou rychlostí až 24, respektive 30 stránek za minutu, v rozlišení 1200×1200 dpi a kapacitou zásobníku až 500 listů. Vyznačují se rychlým zpracováním kancelářských tiskových úloh a jednoduchou obsluhou.

„Malé firmy tradičně pracují s malými rozpočty, zejména co se týče investic do technologií,“ říká Šárka Sakařová, produktová manažerka společnosti Xerox. „Nová multifunkční zařízení Xerox disponují funkcemi, které přinášejí vysoký výkon a vyspělé technologie do malých a středních firem s omezenými zdroji.“

Zařízení WorkCentre 3210 a WorkCentre 3220 podporují produktivitu zejména díky:

  • přímému skenování nebo tisku z USB flash disků, což je ideální pro mobilní zaměstnance;
  • vysokokapacitním tiskovým náplním, které minimalizují přerušování tisku a udržují náklady na nízké úrovni;
  • jednoduchému nastavení, které umožňuje připojit se přímo přes USB nebo standardní síť;
  • 360MHz procesor a 128 MB paměti pro rychlý, spolehlivý a samostatný provoz.

WorkCentre 3220 podporuje Adobe PostScript 3 a nabízí pokročilé funkce, jako jsou faxování do e-mailu či automatický oboustranný tisk pro menší spotřebu papíru, který šetří peníze a je ohleduplný k životnímu prostředí.

Multifunkce WorkCentre 3210 a WorkCentre 3220 splňují podmínky programu Energy Star a jsou součástí Green World Alliance. Tato celosvětová iniciativa podporuje malé i velké zákazníky, aby recyklovali nebo likvidovali spotřební materiál způsobem, jenž minimalizuje dopad na životní prostředí.

XEROX je světovým lídrem a nositelem inovací v oblasti správy dokumentů a tiskového prostředí. Nabízí produkty pro domácnosti i řešení pro firmy různých velikostí, od malých společností až po mezinárodní korporace, kterým umožňuje dosáhnout plně integrovaného řízení dokumentů. Xerox dodává zákazníkům samostatně nebo v rámci svých řešení široké spektrum zařízení – černobílé a barevné multifunkční zařízení, faxy, tiskárny, velkoformátová zařízení, produkční a publikační tiskové systémy, dále software pro správu dokumentů a služby v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů. Xerox pomáhá zákazníkům díky nejnovějším technologiím snížit provozní i personální náklady a zefektivnit obchodní procesy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).