Hlavní navigace

Xerox Phaser 6115 MFP pro kvalitnější barevný tisk v kanceláři

[Tisková zpráva] Praha, 17. května 2007 – Podnikatelé a majitelé malých a středně velkých firem již nemusejí hledat vhodnou konfiguraci barevného multifunkčního zařízení pro zajištění kvalitního tisku, rychlého skenování a efektivního přenosu dokumentů faxem nebo e-mailem. Dnes představené multifunkční zařízení Xerox Phraser 6115 MFP splňuje všechny tyto požadavky a je nabízeno v jediné konfiguraci: jako špičkově vybavený model s nebývale ostrým tiskem a nízkou cenou.

Sdílet

„Éra inkoustu ve firmách je u konce, barevný laserový tisk je pro kancelářské použití mnohem vhodnější a levnější,“ říká Dušan Novotný, produktový manažer společnosti Xerox Czech Republic. „Xerox uvedením Phaseru 6115 MFP svým zákazníkům usnadňuje volbu mezi cenovou dostupností a funkčností, a v ceně základního modelu multifunkčního zařízení nabízí stroj s plnou výbavou.“

Xerox Phraser 6115 MFP tiskne rychlostí až 20 černobílých a 5 barevných stran A4 za minutu. Jeho výbava zahrnuje síťovou kartu, jednotku pro oboustranný tisk a kopírování, automatický podavač dokumentů pro skenování a kopírování a přídavný zásobník papíru na 500 listů. Spolu s výrazně ostřejšími konturami tisku a nízkými provozními náklady je jednoznačně lepší volbou než méně spolehlivá a na kvalitu papíru citlivá inkoustová zařízení.

Xerox Phaser 6115 MFP svým výkonem a vybavením odpovídá běžným potřebám malých a středně velkých firem. Užitnou hodnotu zařízení zvyšují moderní funkce, například ID Card Copy pro usnadněné kopírování dokladů, skenování do e-mailu nebo standardní vybavení druhým podavačem papíru s kapacitou 500 listů. Práci s dokumenty usnadňuje také software zastoupený aplikacemi Nuance PaperPort SE 10.0 a ABBYY Fine Reader Professional Edition 10.0, které jsou součástí standardní dodávky. Samozřejmostí jsou ovladače a menu zařízení v českém jazyce.

Xerox Phaser 6115 MFP je k dispozici od 17. 5. 2007 v síti distributorů a prodejních partnerů společnosti Xerox Czech Republic. Doporučená prodejní cena byla stanovena na 24.570,– Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).