Hlavní navigace

Xerox Phaser Match 4.0 a Phaser 7760 pro kouzla s barvami

[Tisková zpráva] Praha, 14. února 2007 – Xerox svým zákazníkům nabízí profesionální software Xerox Phaser Match 4.0, který poskytuje širokou paletu nástrojů pro práci s barevnými profily. Při správném nastavení umožňuje věrohodně simulovat tisk na široké škále tiskových strojů od inkoustových tiskáren po ofset. Xerox Phaser Match 4.0 je volitelnou součástí a ideálním doplňkem úspěšného modelu profesionální laserové tiskárny Xerox Phaser 7760.

Sdílet

"Phaser 7760 je náš nejúspěšnější tiskový stroj pro grafická studia, kterým nabízí výborný poměr kvality, výkonu a ceny,” uvedl Dušan Novotný, produktový specialista společnosti Xerox Czech Republic. "Ve spojení s aplikací Phaser Match 4.0 umožňuje grafikům získat přesný obrázek o tom, jak bude jejich dílo vypadat při finálním tisku na konkrétním stroji bez ohledu na použitou technologii.”

Phaser Match 4.0 nabízí čtyři základní funkce, které umožňují simulovat tisk na libovolném zařízení s menším či stejným barevným gamutem. Základním předpokladem pro maximální věrnost simulace je kalibrace zařízení, kterou zajistí použití kalibračního přístroje – spektrofotometru. Xerox ke svým tiskárnám a softwaru Phaser Match 4.0 doporučuje použití spektrofotometru EFI ES-1000 v sestavě se software EFI Color Profiler který kromě kalibrace stroje umožňuje i kalibraci LCD a CRT monitorů a tvorbu ICC profilů tiskových zařízení.

Při správném nastavení a práci v prostředí, které splňuje požadavky jako je kvalita osvětlení pracoviště a správa barev napříč celým pracovním procesem, je možné tiskárnu Xerox Phaser 7760 využít i pro tisk necertifikovaných kontraktačních nátisků s výrazně nižšími náklady než na inkoustové tecnologii. Okamžité ověření vzhledu dokumentů před tiskem na produkčním zařízení znamená pro grafické studio úsporu času i nákladů a vyšší efektivitu práce, kterou ocení i jeho zákazníci.

Cena a dostupnost
Software Phaser Match 4.0 je dostupný prostřednictvím sítě partnerů společnosti Xerox v České a Slovenské republice za doporučenou koncovou cenu 12.630 Kč bez DPH. V nabídce společnosti Xerox je také spektrofotometr EFI ES-1000 včetně software EFI Color Profiler za cenu od 52.906 Kč bez DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).