Hlavní navigace

Xerox představuje iGen4 EXP - vylepšení nejpoužívanějšího digitálního barevného systému

[Tisková zpráva] Praha, 22. listopadu 2010 – Dva roky po uvedení přelomového systému iGen4® se stovkami spokojených zákazníků a miliardami ziskových výstupů představuje Xerox jeho novou verzi. Nyní je tak digitální barevný produkční systém společnosti Xerox ještě dokonalejší.

Sdílet

iGen4 EXP je nejnovějším modelem navrženým na základě oceňované platformy iGen4. Uživatelům přináší okamžitý nárůst produktivity díky novým předtiskovým a dokončovacím možnostem a největšímu digitálnímu archovému řešení na trhu.

Nový systém přichází s téměř o 50 procent větší plochou výstupu ve srovnání s konkurencí. Výsledkem jsou prodejnější výstupy a vyšší zisky.

„Špičkové parametry systému iGen4 umožnily poskytovatelům tiskových služeb posunout hranice digitálního tisku a urychlit růst v oblastech, jako jsou prodejní materiály, direct mail a fotografické publikace,” řekl Eric Armour, prezident divize Graphic Communications Business Group společnosti Xerox. „iGen4 EXP uživatelům uvolní ruce – doba nastavování je kratší, produktivita vyšší a nové aplikace s vysokou hodnotou lze vytvářet v režimu 24/7.“

Mezi základní parametry systému iGen4 EXP patří:

Největší formát papíru (364×660 mm) ve své třídě – iGen4 EXP bez problémů produkuje vícestránkové úlohy, jako jsou trojdílné brožury v plné velikosti, pohlednice a blahopřání nebo speciální velké přebaly knih v uvedeném formátu. Větší formát papíru se tiskne rychlostí 40 listů za minutu a výrazně zvyšuje tiskovou rychlost systému iGen4 na 120 výstupů ve formátu A4 za minutu. Díky tomu mohou uživatelé realizovat více úloh.

Tisková  media lze podávat z modifikovaného podavače papíru nebo ze systému rolí. Vykladač Multigraf shromažďuje výstup velkých listů a stohuje je na pohyblivé vozíky pro jednoduchý přesun k řezání, lakování a dalšímu dokončování.

Automatizované  řešení Web to Finish umožňuje automatizované řízení úloh od objednání až po dokončení výstupu bez jakéhokoliv manuálního nastavování nebo přerušování. Řešení využívá výhod sady Xerox FreeFlow® Digital Workflow Collection, spolu se softwarem a dokončovacími možnostmi od obchodních partnerů společnosti Xerox, a zjednodušuje pracovní postupy ihned po příjmu objednávky tím, že podle potřeby rychle mění a synchronizuje produkční parametry.

 
Integrace s Adobe PDF Print Engine umožňuje rychlý a spolehlivý tisk souborů v originálním formátu Adobe PDF. Rozšířené možnosti předtiskové přípravy zlepšují práci s přímými barvami a průhlednostmi, kde výsledkem je méně kontrolních operací.

Xerox iGen4 EXP byl vystavený na stáncích Xerox na veletrhu Graph Expo 2010 v Chicagu od 3. do 6. října.