Hlavní navigace

XEROX PŘINÁŠÍ DO FIREM EFEKTIVITU A ÚSPORY

[Tisková zpráva] Phaser 6125 je nejdostupnější barevná laserová tiskárna Xerox

Sdílet

Praha, 6. března 2008 – Společnost Xerox Czech Republic reaguje na potřeby firem s omezeným rozpočtem a rozšiřuje svoji nabídku o novou tiskárnu, která přináší barevný, nákladově efektivní a výkonný tisk.

Phaser 6125, nejlevnější barevná tiskárna Xerox, umožňuje firmám tisknout barevné dokumenty v profesionální kvalitě, přičemž neohrozí svůj rozpočet. S doporučenou cenou 8 500 Kč včetně DPH tiskne Phaser 6125 ve vysoké kvalitě rychlostí až 12 stránek za minutu barevně a až 16 stránek za minutu černobíle. Tato tiskárna využívá emulzních tonerů s vysokým leskem, které zajišťují nižší náklady na stránku než náplně tradiční. S těmito vlastnostmi je Phaser 6125 ideální tiskárnou pro marketingové a další firmy, které potřebují barevný tisk pro komunikaci se svými zákazníky.

„Xerox prostřednictvím svých produktů dokazuje, že barevný tisk ve vysoké kvalitě není luxus,“ říká Šárka Sakařová, produktová manažerka společnosti Xerox Czech Republic. „Phaser 6125 je určená pro zákazníky, kteří hledají barevnou tiskárnu, jež dokáže zpracovat vše od obchodních nabídek až po propagační brožury výkonně a s nízkými náklady.“

Výhodou tiskárny Phaser 6125 je také jednoduché používání. Toner je předinstalovaný, takže se může okamžitě začít tisknout. S rychlým 333 MHz procesorem, možností zapojení do sítě a až 1 GB paměti, což je více než mají konkurenční tiskárny, zvládá tisknout tabulky, prezentace a komplexní dokumenty s obrázky a grafy.

Tiskárna využívá software CentreWare IS, který uživatele upozorňuje na vznik případného tiskovému problému. Ukazatel na předním panelu navíc poskytuje informaci o tom, zda má stroj dostatek toneru na dokončení rozsáhlé tiskové úlohy. Tiskárna zahrnuje podavač s kapacitou 250 listů a podporuje široké spektrum médií a jejich velikostí, jako jsou štítky, vizitky nebo obálky.

Jako součást recyklačního programu Xerox Green World Alliance jsou náplně a běžný spotřební materiál recyklovatelné. Phaser 6125 je kompatibilní s operačním systémem Microsoft Vista.

Xerox Czech Republic prodává publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XGS (Xerox Global Services).