Hlavní navigace

Xerox představuje vysoce produktivní barevné multifunkční zařízení

[Tisková zpráva] Praha, 2. července 2009 – Společnost Xerox představila barevné multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 6400 určené zejména pro vytížené pracovní skupiny ve firmách všech velikostí.

Sdílet

„Xerox WorkCentre 6400 je prvním barevným multifunkčním zařízením formátu A4 společnosti Xerox, které nabízí vysokou produktivitu, jednoduchou obsluhu a sofistikované funkce na úrovni multifunkčních tiskáren formátu A3. Díky výkonu nejnovější technologie řadičů Xerox zaplňuje WorkCentre 6400 mezeru mezi stolním a chodbovým zařízením,“ řekl Dušan Novotný, produktový manažer společnosti XEROX CZECH REPUBLIC. „Shromáždili jsme všechny důležité funkce z velkých multifunkčních zařízení a vměstnali je do tohoto ultra-výkonného zařízení formátu A4. Je kombinací tiskárny, skeneru, faxu a kopírky a také obsahuje chytré nástroje pro správu a pro zjednodušení prací v rušných kancelářích s požadavky na velkoobjemový tis­k.“

Funkce Print Around v případě zastavení jedné úlohy kvůli nedostatku zdrojů (např. požadavku na speciální papír nebo formát) automaticky tiskne následující úlohy ve frontě. Mezi mnoha funkcemi v rámci skenování je i rozsáhlá podpora zpracování dokumentů, která umožňuje automatizovat opakující se úlohy. Často tištěné dokumenty lze pro pozdější tisk uložit v zařízení. Funkce převodu papírových dokumentů do prohledávatelných souborů PDF pak zjednodušuje archivaci, organizaci a vyhledávání.

Zařízení WorkCentre 6400 tiskne rychlostí až 30 stránek za minutu barevně a 35 stránek za minutu černobíle. Automatický oboustranný tisk a automatický oboustranný podavač dokumentů pro skenování a kopírování snižují spotřebu papíru.

Díky barevnému dotykovému displeji s úhlopříčkou o velikosti 203 mm s pomocnými ikonami a obrazovkami s nápovědou je obsluha WorkCentre 6400 extrémně jednoduchá.

Zařízení má celou řadu bezpečnostních prvků: tiskové úlohy mohou zůstat ve frontě, dokud se nezadá příslušné PIN; po každé úloze lze data vymazat z paměti, a to buď automaticky nebo na vyžádání; vytištění příchozích faxů lze podmínit zadáním hesla. Podpora nejnovějších bezpečnostních protokolů 802.1×, IPSec pro IPv4 i pro IPv6 navíc zaručuje, že zapojení do sítí je bezpečnější. Díky podpoře platformy Extensible Interface Platform (EIP) mohou zákazníci využívat interaktivní komunikaci s řadou „hotových“ aplikací a softwaroví vývojáři mají možnost jednoduše vytvářet vlastní aplikace v HTML kódu. Uživatelům se tím šetří čas a zjednodušuje plnění opakujících se pracovních úkolů.

Zařízení WorkCentre 6400 je dostupné ve stolní nebo chodbové konfiguraci. K dispozici je i finišer, který skládá a sešívá až 30stránkové dokumenty nebo je srovnává a usnadňuje tak jejich další využití.

Dostupnost
Xerox WorkCentre 6400 splňuje podmínky programu ENERGY STAR a v České republice je dostupné od 1. 7. 2009 za cenu od 85 000 Kč bez DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).