Hlavní navigace

Xerox rozšiřuje dokončovací možnosti produkčních systémů

[Tisková zpráva] Praha, 23. června 2009 – Společnost Xerox rozšiřuje dokončovací možnosti produkčního systému 700 Digital Color Press a rodiny produktů 4112TM/4127 TM. S vylepšeními mohou poskytovatelé tisku rozšířit svoji nabídku profesionálně dokončovaných aplikací, jako jsou manuály, kalendáře či brožury, a tím získat další zdroje příjmů.

Sdílet

Mezi nové funkce systémů 700 Digital Color Press a 4112/4127 patří:

  • Integrovaný modul Xerox SquareFold Trimmer, který ohýbá a ořezává obálku, výsledkem jsou profesionálně vyhlížející brožury a manuály. Tento volitelný modul vytváří čtvercové brožury se hřbetem, se kterými lze snadno manipulovat, jednoduše je stohovat i skladovat.
  • Software FreeFlow Print Server version 7 poskytuje vyšší kvalitu barevného i černobílého tisku a obsahuje intuitivní rozhraní pro jednoduché zadávání úloh a nastavitelné bezpečnostní prvky.
  • GBC AdvancedPunch nabízí širokou škálu děrovacích stylů pro tvorbu dokumentů, které tak jsou připravené pro profesionální mechanickou vazbu. Tím se automatizuje tisk, zakládání a děrování, což šetří čas, maximalizuje produktivitu a snižuje náklady.

V systému Xerox 700 Digital Color Press lze rovněž nastavit více dokončovacích možností za sebou, čímž se zvyšuje funkčnost a flexibilita systému pro zpracování široké škály tiskových úloh na jednom integrovaném systému.

Dostupnost
Objednávky na rozšíření dokončovacích možností pro zařízení 4112/4127 se budou celosvětově přijímat od druhého čtvrtletí. Modul Xerox SquareFold Trimmer a software FreeFlow Print Server version 7 pro systém 700 Digital Color Press bude možné lokálně objednávat od června 2009. Zařízení GBC AdvancedPunch pro systém Xerox 700 Digital Color Press bude k dispozici později.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů s cílem eliminace investičních nákladů a úspory personálních a provozních nákladů zákazníka a zefektivnění jeho obchodních procesů. Těmto službám se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).