Hlavní navigace

Xerox rozšiřuje partnerství s Adobe Systems

[Tisková zpráva] Společnost Xerox bude ve svém tiskovém serveru FreeFlow® používat Adobe PDF Print Engine. Tato kombinace umožní rychlý a spolehlivý tisk souborů ve formátu PDF včetně komplexních návrhů a průhledných výstupů pro produkční prostředí.

Sdílet

Adobe PDF Print Engine umožňuje konzistentnost a flexibilitu workflow, protože zpracovává původní soubory PDF bez převodu do Adobe PostScript. Zpracování původních souborů zvyšuje koncovou předvídatelnost a spolehlivost celého tiskového procesu a eliminuje zpoždění a další úpravy. Používá také automatizační technologie založené na JDF, což vede k urychlení procesů.

Tiskový server FreeFlow je součástí nabídky FreeFlow Workflow Collection společnosti Xerox a nabízí flexibilitu, pokročilé operace workflow, výkonné nástroje pro správu barev a výjimečný výkon při zpracování komplexních a různorodých tiskových úloh.

V kombinaci s tiskovým serverem FreeFlow zachovává Adobe PDF Print Engine integritu tiskové úlohy napříč celým workflow. Pro ripování a prohlížení používá stejnou zobrazovací technologii původního PDF a zajišťuje tak přesnější převod ze zobrazení do tisku než jakákoliv jiná technologie. Adobe PDF Print Engine nabízí velmi kvalitní trapping a rastrování pro průhledné úlohy a vysokou věrnost obrazu.

S podporou barevného workflow ICC zlepšuje Adobe PDF Print Engine přesnost a stálost barevné produkce a výrazně zjednodušuje správu barev. Adobe PDF Print Engine je plně škálovatelné vícenásobné zobrazovací prostředí pro všechny druhy zobrazování obsahu od produkce základního statického obsahu až k velmi složitým tiskovým výstupům.

Cena a dostupnost

Tiskový server FreeFlow s Adobe PDF Print Engine by měl být dostupný od roku 2009. Xerox Czech Republic prodává publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XGS (Xerox Global Services).