Hlavní navigace

Xerox rozšiřuje portfolio rychlých, cenově dostupných tiskáren

[Tisková zpráva] Praha, 15. září 2008 - Společnost Xerox rozšiřuje své portfolio produktů pro firmy všech velikostí o další nízkonákladovou laserovou tiskárnu. Navazuje tím na nedávné uvedení sedmi nových tiskáren a multifunkčních zařízení.

Sdílet

Za cenu základní varianty 7 140 Kč včetně DPH nabízí černobílá laserová tiskárna Phaser 3435 standardně oboustranný tisk a možnost připojení do sítě. Kompaktní zařízení disponuje funkcemi, s nimiž je práce v malých a středních firmách efektivní a v podnikových pracovních skupinách dostatečně výkonná.

„Velikost firmy a její rozpočet by neměly být překážkami kvalitního tisku,“ řekla Šárka Sakařová, produktová manažerka společnosti XEROX CZECH REPUBLIC. „Phaser 3435 je rychlá tiskárna, která i přes malé rozměry nabízí nadstandardní funkce. Zákazníci tak za své peníze získávají vysokou hodnotu.“

Při rozlišení 1200 dpi a s podporou PostScript 3 a PCL6 produkuje Phaser 3435 ostré a precizní výstupy. Tiskárna navíc podporuje širokou škálu formátů a gramáží papíru a obsahuje funkce jako vodoznak, tisk plakátů a brožur a tisk více stránek na jeden list papíru. Na Xerox Phaser 3435 se vztahuje standardní dvouletá záruka společnosti Xerox.

Xerox Czech Republic prodává publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s fhaxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po sofistikovaný outsourcing. Outsourcingu se věnuje celá samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).