Hlavní navigace

Xerox spravuje tiskové prostředí vydavatelství Ringier

[Tisková zpráva] Xerox opět zvítězil ve výběrovém řízení na poskytování služeb on-line správy tiskových zařízení

Sdílet

Praha, 6. října 2008 – Společnost Xerox bude i nadále poskytovat vydavatelství Ringier služby Xerox Office Services, konkrétně on-line správu všech decentralizovaných tiskových zařízení (z portfolia strojů společnosti Xerox se jedná především o multifunkční stroje WorkCentre 5645 a WorkCentre 7242). Smlouva mezi vydavatelstvím a společností Xerox, která po čtyřech letech vypršela, tak bude obnovena. Společnost Ringier si Xerox vybrala ve výběrovém řízení.

„Ringier je pro nás významným zákazníkem, a proto nás těší, že naše spolupráce bude pokračovat,“ říká Viktor Bartušek, ředitel divize Xerox Global Services pro Českou republiku a Slovensko, která se specializuje na outsourcing tiskových řešení a správu dokumentů. „Kvalita služeb, které jsme vydavatelství poskytovali v minulých čtyřech letech, a naše konkurenceschopná cena rozhodly při výběrovém řízení v náš prospěch.“

Xerox Office Services je balík služeb, který se zaměřuje na optimalizaci tiskového prostředí zákazníka s cílem zvýšit jeho produktivitu a úspory nákladů. Je obvykle zahájen analýzou stávajícího tiskového prostředí, která následně slouží k návrhu jeho optimalizace. Xerox následně přebírá správu všech kancelářských zařízení včetně strojů od jiných výrobců. Garantovaná úspora nákladů ve srovnání s původním stavem je 10 – 20 %.

Ringier Česká republika je vydavatelství s největším počtem čtenářů na českém trhu. Jeho tituly čte více než 3,9 milionů čtenářů. Společnost je jedničkou mezi deníkovými vydavateli, kde dosahuje více než 37% podílu na trhu. Na časopiseckém trhu je Ringier ČR na třetím místě. Pod koncernem Ringier v České republice působí i dvě tiskárny Ringier Print v Praze a Ostravě. Ringier ČR je součástí švýcarské vydavatelské skupiny Ringier AG. Ta je kromě České republiky aktivní také ve Švýcarsku, Německu, Maďarsku, Rumunsku, Srbsku, na Slovensku, v Číně, Indii, Indonésii a Vietnamu.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů s cílem eliminace investičních nákladů a úspory personálních a provozních nákladů zákazníka a zefektivnění jeho obchodních procesů. Těmto službám se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).