Hlavní navigace

Xerox usnadňuje pořízení tiskového vybavení

[Tisková zpráva] Xerox rozšiřuje počet produktů, které mohou zákazníci financovat tzv. nulovým pronájmem

Sdílet

Praha, 25. září 2008 – Společnost Xerox rozšířila dosavadní nabídku tiskáren a multifunkčních zařízení dostupných financováním přes tzv. nulový pronájem, tedy bez navýšení ceny. Pronájem je zajišťován přímo společností Xerox a je spojen se servisní smlouvou.

Ke strojům, které si takto mohou zákazníci pořídit, nově patří:

  • černobílé laserové tiskárny: Phaser 4510 a Phaser 5550,
  • barevné laserové tiskárny: Phaser 6360 a Phaser 8860,
  • černobílé multifunkční zařízení Phaser 3635MFP, WorkCentre M230i, WorkCentre 5225 ( formát A3), WorkCentre 56×x (formát A3),
  • barevná multifunkční zařízení Phaser 6180MFP, WorkCentre 73×x (formát A3), DocuColor 242/ 252 / 260

Možnost financování nulovým pronájmem nadále platí i pro barevné multifunkční zařízení pro formát A3 WorkCentre 7232/7242 a barevnou laserovou tiskárnu pro formát A3 Phaser 7760. U těchto strojů nabídka platí od ledna letošního roku.

„Pronájem neboli leasing svých produktů poskytujeme od roku 1997, kdy jsme ho začali nabízet korporacím na velká tiskařská řešení. Od letošního roku nabízíme formou pronájmu i kancelářské stroje,“ říká Tomáš Krýsl, ředitel divize Office a marketingu společnosti XEROX CZECH REPUBLIC. „Navíc přicházíme s nabídkou nulového pronájmu, kdy nejsou pravidelné splátky navyšovány a zákazník tak na konci platebního období za stroj nezaplatí ani korunu navíc. Snažíme se tak usnadnit firmám přístup ke kvalitním strojům pro jejich podnikání.“

Po celou dobu nájemní smlouvy Xerox v rámci servisní smlouvy zajišťuje bezproblémový provoz zařízení. Zákazník se tak stará pouze o doplňování papírů.

Pronájem zařízení financuje Xerox sám bez účasti třetích stran jako je leasingová společnost nebo banka. Díky tomu také může zákazníkům ušetřit čas a posílat pouze jednu fakturu, která zahrnuje jak platby za pronájem stroje, tak za jeho servis.

Nulový pronájem poskytuje Xerox i bez akontace, takže není nutné uvolňovat okamžitě finanční prostředky.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po outsourcing, kterému se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).