Hlavní navigace

Xerox uvádí nové velkoformátové barevné tiskárny

[Tisková zpráva] Praha, 16. června 2008 – Společnost Xerox přichází s novým řešením pro poskytovatele tisku, kteří mají omezené prostorové možnosti, ale velké plány na výrobu celobarevných reklamních panelů, plakátů, bannerů, polepů aut a podlah.

Sdílet

Společnost Xerox představila nové velkoformátové barevné tiskárny Xerox 8254E a 8264E, které naleznou uplatnění u komerčních poskytovatelů tisku, v kopírovacích centrech nebo v grafických studiích, které chtějí nabízet nebo rozšířit aktivity v oblasti velkoformátového tisku, ale nemohou si dovolit obětovat výrobní prostor. Tiskárny jsou k dispozici se šíří tisku 54 nebo 64 palců a jsou posledním přírůstkem do nabídky společnosti pro oblast velkoformátového inkoustového tisku. Ta nyní obsahuje šest modelů, které naplňují rostoucí poptávku po zařízeních pro velkoformátový tis­k.

„Xerox se zavázal poskytovat svým zákazníkům inovativní technologie, které jim pomáhají vstoupit na nové trhy, dosáhnout vyšší produktivity a uspět s digitálním tiskem,“ řekl Quincy Allen, prezident Xerox Production Systems Group. „S těmito kompaktními a dostupnými přírůstky našeho portfolia mohou poskytovatelé tisku nabízet výstupy jako velké bannery nebo reklamní panely zákazníkům, kteří doposud objednávali pouze každodenní tisky. Tyto velkoformátové tiskárny jim umožní stát se tiskovým partnerem s komplexní nabídkou.“

Tiskárny Xerox 8254E a 8264E jsou kompatibilní se širokou škálou médií a produkují zářivé grafiky na vnitřních i venkovních bannerech, fotografie v životní velikosti a prezentační grafiku. Tiskárny používají kombinaci inkoustové technologie a ekologicky šetrných inkoustů, takže není nutný žádný větrací nebo čistící systém a výstupy vydrží až tři roky bez laminování. Modely 8254E a 8264E tisknou v rozlišení od 540 do 1440 dpi při rychlosti až 143, respektive až 172 čtverečních stop za hodinu (13,54, respektive 16 m2 za hodinu).

Piezoelektrické inkoustové hlavy s proměnlivou velikostí tiskového bodu a inteligentní mísící tiskovou technologií produkují ostré výstupy, plynulé přechody barev a nabízejí lepší výkonnost při vyšších frekvencích tisku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).