Hlavní navigace

Xerox vede světový trh správy dokumentů

[Tisková zpráva] Zpráva NelsonHall oceňuje výsledky Xeroxu v řízených tiskových službách a outsourcingu práce s dokumenty

Sdílet

Praha, 12. dubna 2010 – Společnost Xerox vede světový trh správy dokumentů. Uvádí to studie „Document Management Market Forecast: 2009–2013“ vydaná analytickou společností NelsonHall. Xerox navíc není jen celosvětový lídr ve službách správy dokumentů, ale je na prvním místě i ve všech významných regionech, včetně severní Ameriky, Evropy, Blízkého východu a Afriky, latinské Ameriky a asijskopacifické oblasti.

„Předpokládá se, že světový trh správy dokumentů vzroste do roku 2013 na více než 45 miliard USD,“ řekla Rachael Stormonth, senior viceprezidentka společnosti NelsonHall. „Silná pozice Xeroxu ve správě dokumentů je významnou hybnou silou tohoto rostoucího trhu a podle tržeb je Xerox jedničkou na trhu.“

NelsonHall, analytická firma se specializací na outsourcing obchodních procesů (BPO), sleduje celosvětové i regionální aktivity v oblasti BPO. Studie o službách správy dokumentů pokrývá řízené tiskové služby (MPS), služby pro práci s dokumenty na vstupu a transakční služby a služby správy tisku na výstupu.

Jako přední světová společnost pro obchodní procesy a správu dokumentů pomáhá Xerox firmám optimalizovat jejich tiskovou infrastrukturu pomocí MPS a zjednodušuje komunikaci a obchodní procesy pro dosažení rychlejšího růstu, nižších nákladů a větší efektivity.

„Udržet si zákazníky pomocí snižování nákladů je osvědčená strategie správy dokumentů, která pomáhá společnostem zvládnout všechny obchodní priority,“ řekl Stephen Cronin, prezident divize Xerox Global Services. „Uznání od společnosti NelsonHall opět potvrzuje správnost přístupu Xeroxu k outsourcingu dokumentů, který mění technologie a pracovní procesy u zákazníků a umožňuje jim tak dosáhnout dlouhotrvajícího růstu.“

Společnost Gartner umístila Xerox do kvadrantu lídrů ve zprávě „Magic Quadrant for Managed Print Services Worldwide” pro 2009 a společnost Quocirca ve své zprávě European MPS report jmenovala Xerox lídrem trhu MPS. Divize Xerox Global Services je podle Black Book of Sourcing rovněž celosvětovým lídrem v oblasti outsourcingu dokumentačních procesů.

XEROX je světovým lídrem a nositelem inovací v oblasti správy dokumentů a tiskového prostředí. Nabízí produkty pro domácnosti i řešení pro firmy různých velikostí, od malých společností až po mezinárodní korporace, kterým umožňuje dosáhnout plně integrovaného řízení dokumentů. Xerox dodává zákazníkům samostatně nebo v rámci svých řešení široké spektrum zařízení – černobílé a barevné multifunkční zařízení, faxy, tiskárny, velkoformátová zařízení, produkční a publikační tiskové systémy, dále software pro správu dokumentů a služby v oblasti tvorby, zpracování, archivace a řízení toku dokumentů. Xerox pomáhá zákazníkům díky nejnovějším technologiím snížit provozní i personální náklady a zefektivnit obchodní procesy.