Hlavní navigace

Xerox získal na letošní PMA dvě ocenění

[Tisková zpráva] Asociace Digital Imaging Marketing Association ocenila technologické inovace Xeroxu

Sdílet

Praha, 26. února 2008 – Společnost Xerox získala na začátku výstavy 2008 Photo Marketing Association Show dvě ocenění Innovative Digital Product od asociace Digital Imaging Marketing Association. Ceny získaly produkční systém Xerox DocuColor 5000 Digital Press s pořadačem Xerox Document Binder 120-D/Coverbind 101 DFS a tiskový server Xerox FreeFlow se zásuvným modulem JPEG. Ocenění hodnotí využití nových technologií a aplikací, které je činí odlišnými a prvními svého druhu.

Nová konfigurace produkčního systému Xerox DocuColor 5000 umožňuje poskytovatelům tiskových služeb a fotolabům tisknout a následně hned dokončovat výstupy, čímž maximalizují svou produktivitu. Tiskárnám se středními tiskovými objemy umožňuje tento systém řešení vytvářet fotografické knihy, kalendáře a přání, využívající širokou škálu typů tiskových medií a jejich velikostí.

Tiskový server Xerox FreeFlow se zásuvným modulem JPEG pro digitální barevné tiskárny a kopírky Xerox DocuColor 242/252/260 umožňuje tisknout základní soubory JPEG, aniž by se musely předpřipravovat samostatnými softwary pro úpravu fotografií. Automatizovaný proces šetří cenné minuty ve výrobním procesu tím, že umožňuje tiskařům používat soubory ve stejném formátu, v jakém je používá většina spotřebitelů.

Kromě oceněných výrobků představil Xerox na svém stánku řadu dalších produktů, mezi jinými produkční systém Xerox iGen3 110 Digital Production Press, tiskárnu Xerox 8265 Color Wide Format Printer, řešení Xerox FreeFlow a sadu ProfitAccelerator Digital Business Resources.

XEROX CZECH REPUBLIC prodává na našem trhu publikační tiskové systémy, černobílé a plnobarevné multifunkční kopírovací stroje s faxy a tiskárnami, velkoformátové stroje a tiskárny, stejně jako software pro document management. Ke všem strojům dodává Xerox i spotřební materiál a poskytuje kompletní servis a údržbu. Do nabídky firmy rovněž patří celá škála služeb od pronájmu strojů až po outsourcing, kterému se věnuje samostatná divize XGS (Xerox Global Services).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).