Hlavní navigace

Z druhého semifinále ČSMT postupují Segment, Tomáš Buranovský a Diana Kalashová!

[Tisková zpráva] Už druhou devítku semifinalistů talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT dnes hostila bratislavská Incheba. Porota a především televizní diváci rozhodli o postupu tří z nich. Do Velkého finále postupují hudební skupina Segment, zpěvák Tomáš Buranovský a zpěvačka Diana Kalashová.

Sdílet

O přízeň diváků a postup do Velkého finále se v druhém semifinálovém kole utkali: zpěvačka Andrea Gabrišová, mužský taneční pár David Valčuha a Milan Hradecký, dětská zpěvačka Diana Kalashová, skupina Elements, samuraj Hayashi, taneční skupina Respect Us, hudební skupina Segment, zpěvák Tomáš Buranovský a vzdušní akrobaté Vertigo.

Nejvíce hlasů a přímý postup do Velkého finále získali hudební skupina Segment a zpěvák Tomáš Buranovský. Další dva s nejvyšším počtem hlasů, dětská zpěvačka Diana Kalashová a vzdušní akrobaté Vertigo, předstoupili před porotu. Ta rozhodla, že třetím finalistou se stala dětská zpěvačka Diana Kalashová.

Z Velkého třesku postoupilo celkem sedmadvacet soutěžících, které porota vybrala do semifinále soutěže. Semifinálová kola jsou celkem tři a v každém z nich se o přízeň diváků uchází devět soutěžících. Do Velkého finále však postoupí pouze tři nejlepší. Finalistů bude tedy nakonec devět. Každé semifinálové kolo probíhá tak, že se nejdříve všichni semifinalisté představí divákům se svým vystoupením. Poté, co moderátoři SMS hlasování ukončí, se hlasy sečtou a první dva semifinalisté, kteří dostanou od diváků nejvíce hlasů, postupují do Velkého finále přímo. Další dva s nejvyšším počtem hlasů předstoupí před porotu, která vybere třetího finalistu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).