Hlavní navigace

Z výhod IFS Aplikací těží přední evropské potravinářské a nápojové společnosti

[Tisková zpráva] Společnost IFS poskytuje podnikům v potravinářství, stejně jako v dalších odvětvích zpracovatelského průmyslu, oborově specifickou funkčnost, a proto v tomto segmentu trhu patří mezi vyhledávané dodavatele podnikových informačních systémů.

Sdílet

IFS Aplikace pro potravinářský a nápojový průmysl podporují všechny kritické podnikové procesy včetně nastavení hmotnosti porce, různých měrných jednotek, správy receptur, řízení kvality, propagačních akcí a slev a plánování poptávky. IFS Aplikace rovněž obsahují řešení pro správu podnikového majetku, řízení životního cyklu výrobků, řízení vztahů se zákazníky, finance a řízení lidských zdrojů.

Mezi zákazníky společnosti IFS v potravinářském a nápojovém průmyslu patří přední světoví výrobci, jako například Pepsi, PFX Pet Foods, Heaven Hill Distilleries Inc, Natures Path, Chingford Fruit, Bridor, Cloetta-Fazer či Kettle Foods. V České republice a na Slovensku je to společnost I.D.C. Holding, jejíž klíčové výrobní závody jsou Pečivárně Sereď a Figaro a hlavní činností výroba a prodej trvanlivého pečiva a cukrovinek, které u nás známe jako Horalky, oplatky Mila a další.

Vzhledem k trhům, na kterých společnost I.D.C. Holding působí, byla důležitá především lokalizace řešení. Z hlediska funkcionality pak byl kladen důraz zejména na precizní řešení logistických a výrobních procesů s podporou spolupráce a řízení vztahů s dodavateli a zákazníky. Vedení hledalo silného partnera, dodavatele informačního systému, který patří do první světové desítky. Požadovalo především jeho zaměření na řízení výroby a logistiky, neboť tyto procesy jsou pro fungování společnosti I.D.C. Holding rozhodující..

Přínosem IFS Aplikací pro potravinářskou společnost je zejména zlepšení řízení zásob, kontrola nákladů dceřiných společností, řízení kvality, v neposlední řadě je zavedení informačního systému výrazným zdrojem konkurenční výhody. Zpracovatelský průmysl je dnes jedním z cílových trhů společnosti IFS.

Více informací o řešení pro I.D.C. Holding najdete na: http://www.if­sworld.com/cz/cus­tomers/idc.asp

O společnosti IFS
IFS je veřejně obchodovaná společnost (OMX STO: IFS) založená v roce 1983, která vyvíjí, dodává a implementuje IFS Applications™, plně integrovanou sadu aplikací pro plánování podnikových prostředků založenou na technologii SOA. Společnost má více než 2 000 zákazníků ve více než 50 zemích a soustředí se na sedm hlavních odvětví: letectví a obranu, technické služby a telekomunikace, strojírenství, zpracovatelský průmysl, automobilový průmysl, maloobchod a velkoobchod, stavební průmysl a správu služeb. Přímé zastoupení IFS pro Českou republiku, společnost IFS Czech s.r.o. se sídlem v Praze, bylo založeno v roce 2000 spolu se zastoupením na Slovensku se sídlem v Žilině. V současné době mají obě společnosti k dispozici více než 60 odborníků, kteří zajišťují lokalizaci, dodávku a implementaci produktů IFS na českém a slovenském trhu. Více informací naleznete na www.IFSWORLD.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).