Hlavní navigace

Z unavené farmářky krásná žena

[Tisková zpráva] Omlazovací reality show Mladší o pár let slaví svůj návrat na televizní obrazovky. V čele s oblíbenou moderátorkou Sabinou Laurinovou se budou opět plnit tajná přání účastníků, kteří touží vypadat a cítit se o něco mladší. Jako první doufá v zázračnou proměnu paní Mašková, která nikdy o svůj vzhled nedbala. Podaří se odborníkům na krásu a zdraví vrátit ji o pár let zpět?

Sdílet

Paní Mašková žije se svým manželem na vesnici a její život je jedna velká láska ke zvířatům. Vstává každý den ve tři ráno, aby se o všechny mazlíčky postarala – nejprve o králíky a psa, v práci pak o koně a stáje. Jak se podepsala manuální práce na jejím vzhledu?

Při zaměstnání venku a nedostatku odpočinku se projeví únava v obličeji i na celém těle. Navíc se k práci se zvířaty nejlépe hodí vytahané tepláky a tenisky, a tak se právě toto stalo každodenním úborem paní Maškové. Sama pak navíc přiznává: „Nikdy jsem o sebe pořádně nedbala. Neměla jsem na to čas a ani mě to moc nebavilo.“

Motivací k přihlášení do pořadu byla nepovedená práce zubaře, ale také snaha zalíbit se nejbližšímu okolí. „Babička sice jsem, ale nemusím přece vypadat staře,“ tvrdí paní Mašková a dodává, že by si nejvíce přála líbit se svému vnukovi. Ocení dětská upřímnost její proměnu od hlavy až k patě?

A jak se vyjádří odborníci na krásu a zdraví ke stavu paní Maškové? Co se dá zjistit například z genetického vyšetření?

A kolik let budou naší účastnici hádat náhodní kolemjdoucí?

První díl druhé série oblíbené omlazovací show Mladší o pár let uvidíte již ve čtvrtek 6. 1. ve 21.05 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).