Hlavní navigace

Televize Z1 a server Peníze.cz dokončily projekt živého vysílání

[Tisková zpráva] Přímo na homepage www.penize.cz je od nynějška umístěn samostatný minipřehrávač, který umí přehrávat vysílání Z1 v reálném čase - tedy zároveň s televizní obrazovkou. Vysílání se spustí samo po načtení domovské stránky a po najetí kurzorem se spustí i zvuk, který je možno kliknutím trvale zapnout. Tento dynamický prvek související s živým televizním vysíláním je jedním z prvních na českém internetu.

Sdílet

„S tímto živým internetovým vysíláním v kompaktní podobě oslovíme i další renomované informační servery a nabídneme jim tak možnost doplnit a zpestřit jejich obsah“ říká generální ředitel Televize Z1 Zdeněk Šámal. Po spuštění samostatného zpravodajského kanálu Z1 v mobilních telefonech a živého vysílání pro uživatele iPhone se jedná už o třetí technologickou novinku kterou ekonomická televizní stanice Z1 v tomto roce představila.

„Naše vize moderního média stojí především na nových technologiích. Přenesením živého vysílání do iPhone nebo na internetové stránky si může každý nosit naši televizi v kapse. To samozřejmě otevírá i nové možnosti našim inzerentům“ dodává finanční ředitel Televize Z1 Radek Hovorka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).