Hlavní navigace

Televize Z1 o víkendu nabídne aktuální věcné informace o průběžných i konečných výsledcích voleb.

[Tisková zpráva] Stanice bude přinášet volební výsledky v textové podobě jako doplněk standardního víkendového vysílání založené na nabídce exkluzivních dokumentárních filmů. V časech mezi pořady dále televize Z1 přinese aktuální reakce politiků na volební zisky jejich strany a vývoj situace. Podrobný souhrn reakcí pak Z1 zařadí i do nočního bloku informací. Z1 jako byznysově zaměřená televize orientovaná na stručné a věcné informace tak zůstane tomuto modelu věrná i během povolebního víkendu – o důležité informace týkající se výsledků voleb diváci nepřijdou, ale zároveň nepřijdou ani o oblíbené dokumenty.

Sdílet

Reportéři televize Z1 budou o víkendu mapovat dění ve štábech šesti politických stran, které mají podle průzkumů největší šanci dostat se do Poslanecké sněmovny. Půjde o ČSSD, ODS, KSČM, TOP 09, VV a KDU-ČSL.

Jak na výsledky voleb reagují trhy Z1 analyzuje v rámci standardního zpravodajského servisu od pondělního rána. Volbám se bude věnovat také pondělní pořad Téma Z1 – Byznys a politika. Zaměří se například na to, jak výsledky hlasování a nové složení Sněmovny vnímají firmy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).