Hlavní navigace

Za každých 10 domén 1 zdarma

[Tisková zpráva] Praha, 1. 3. 2011 – Nejen pro partnery společnosti IGNUM je určena právě spuštěná akce, kdy při registraci deseti CZ domén získá zákazník bonusový kredit v hodnotě registrace jedné CZ domény na rok zdarma. Akce poběží od 1. 3. do 16. 5. 2011.

Sdílet

Společnost IGNUM se rozhodla podpořit všechny aktivní regis­trátory domén zavedením akce 10 + 1 doména zdarma. Při ní získá každý zákazník, který si stihne v období od 1. 3. do 16. 5. 2011 zaregistrovat deset národních CZ domén na svůj účet bonusový kredit, díky němuž si bude moci zaregistrovat další CZ doménu zdarma. Do akce budou zařazeny CZ domény registrované na libovolný počet let. Bonusové kredity přitom budou přidělovány na základě počtu aktivovaných registrací, ne podle počtu let platnosti registrace domén. 

Po ukončení akce budou nově registro­vané CZ domény jednotlivých zákazníků  sečteny a následně bude každému zákazníkovi připsán bonus ve formě kreditu na jeho uživatelský účet u společnosti IGNUM. Bonusové kredity budou na konta partnerů připsány nejpozději do patnácti pracovních dní po ukončení akce.  

„V loňském roce bylo v České republice zaregistrováno 209 884 CZ domén, přičemž společnost IGNUM se na tomto čísle podílela více než 12 procenty. V letošním roce bychom naši pozici rádi ještě vylepšili, čemuž by měla napomoci i právě probíhající akce,“ říká Marek Erneker, ředitel společnosti IGNUM.  

Všechny nově registrované  domény lze i v rámci této akce opatřit dalšími dodatečnými službami, jako je např. Doménová pojistka, která ochrání doménu proti propadnutí. Ke každé nové doméně má navíc zákazník při registraci možnost získat zdarma Webovou vizitku, kterou může použít pro vytvoření vlastní webové prezentace.  

O společnosti IGNUM, s.r.o.

Společnost IGNUM je profesionální poskytovatel hostingových služeb a registrátor internetových domén, který si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponuje vlastní sítí a má statut ISP. IGNUM patří mezi největší české poskytovatele hostingových služeb, v současné době se počtem CZ domén ve své správě řadí na 3. místo. Další informace o službách společnosti IGNUM získáte na adrese www.IGNUM.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).