Hlavní navigace

Zaboduje ve Dni D charisma a výřečnost?

[Tisková zpráva] Trojice charismatických a výřečných podnikatelů se sešla v devátém pokračování reality show České televize Den D. Který z nich si získá přízeň investorů? Vysílá ČT1 v úterý 2. června 2009 ve 21:40 hodin. Připravuje Centrum zábavné tvorby brněnského studia České televize. Moderuje Jan Pokorný. Režie Vladimír Forst.

Sdílet

V devátém pokračování pořadu České televize Den D se diváci setkají se třemi naprosto rozdílnými projekty. Jedno mají ale přece jen společné: prezentují je charismatičtí a výřeční podnikatelé. Nikdo z nich není ve svém oboru nováčkem. Získají si přízeň investorů Dany Bérové, Marty Novákové, Ondřeje Bartoše, Tomio Okamury či Ivana Pilného?

V dílu vysílaném 2. června 2009 se diváci mohou těšit na tyto hosty a jejich projekty:

  • Luboš Machata a Sergej Mihal – požadují 800 tisíc korun na „revoluční“ úpravu vody a nabízejí pětiprocentní podíl ve firmě.
  • Václav Husák – představuje práškové plasty na netradičních materiálech. Žádá půl milionu korun za pětadvacetipro­centní podíl.
  • Libor Novák – na projekt nazvaný Hodování do svítání potřebuje 750 tisíc korun. Nabízí podíl 10 procent.

Den D je česká verze celosvětově úspěšného pořadu Dragon´s Den. První řadu této reality show vysílá ČT1 od 31. března 2009.

Právě nyní Česká televize vyhlašuje konkurs do druhé řady tohoto úspěšného pořadu. Pokud je vám 18 a více let a toužíte změnit svět, přihlaste se právě teď. Hledáme originální podnikatelské projekty.

Přihlásit se do druhé řady Dne D je možné pouze prostřednictvím formuláře na www.ceskatele­vize.cz/dend