Hlavní navigace

Začalo natáčení třetí řady Pojišťovny štěstí

[Tisková zpráva] Zatímco diváci televize Nova netrpělivě čekají na premiéru druhé řady Pojišťovny štěstí, začalo v pondělí 9. října 2006 natáčení její už třetí série.

Sdílet

Praha 10. října 2006 – Čtrnáct dní před premiérou druhé řady seriálu Pojišťovna štěstí začalo včera natáčení už její třetí série. Klapka poprvé zazněla chladným, ale slunečným ránem v parku u zámku Hluboš na Příbramsku před scénou, v níž Dagmar Krausová (Kateřina Brožová) seznamuje pana Krásu (Jaromír Hanzlík) s neradostným stavem jeho nemovitosti.

„Pojišťovna štěstí je zaplaťpánbůh zase tady a jede,“ pochvaloval si radostně režisér Jiří Adamec a vyjádřil naději, že se tento český rodinný seriál, nejsledovanější od dob peoplemetrového měření, dočká ještě dalších pokračování. Panu režisérovi, Kateřině Brožové, Jaromíru Hanzlíkovi a Jiřině Jiráskové, které první natáčecí den „předepsal“ těžkou scénu přímo ve vodách zámeckého jezírka, přišla jménem televize Nova popřát klidné natáčení a stejně obrovský úspěch, jaký měla první Pojišťovna štěstí, i tisková mluvčí TV Nova Veronika Šmítková. Obě herečky obdarovala krásnými kyticemi, jejich kolega dostal láhev francouzského vína.

Třetí řada Pojišťovny štěstí bude mít stejně jako první i druhá série 13 dílů. Podle informací režiséra Jiřího Adamce se bude opět točit pokud možno chronologicky, to znamená, že každý kalendářní měsíc v seriálu, bude odpovídat reálnému měsíci ve skutečnosti. „A také proto, že nám malé děti, které v seriálu účinkují, rychle stárnou. Z listopadového miminka je za půl roku už pěkný cvalík, který sám sedí v postýlce, vysvětluje režisér.

Natáčení třetí řady Pojišťovny štěstí potrvá s přestávkami až do konce září příštího roku.

Druhou řadu Pojišťovny štěstí, oblíbeného seriálu o lásce, rodině a mezilidských vztazích, uvidí diváci na obrazovkách TV Nova od 23. října vždy v pondělí a ve středu od 20.00 hodin.