Hlavní navigace

Začalo vysílat Radia Musical

[Tisková zpráva] Dnes bylo oficiálně spuštěno internetové Radio Musical, jehož vysílání je zaměřeno výhradně na muzikálové a operetní melodie. Stanici lze poslouchat 24 hodin denně prostřednictvím portálu internetových rádií www.abradio.cz, který provozuje společnost LIMEMEDIA a.s.

Sdílet

„Vysílání Radia Musical jsme připravili ve spolupráci s českým muzikálovým serverem www.musical.cz,“ říká Jakub Šmejkal, ředitel divize Zábava společnosti LIMEMEDIA a.s., a pokračuje: „Je určené příznivcům divadelních a filmových muzikálů a hudebních divadel, ale nestojí pouze na nejznámějších hitech z této oblasti – nabídne i skladby a muzikály méně známé, ať už české nebo světové, starší i ty nejnovější.“

Posluchači přitom mohou hudební dramaturgii nového rádia nepřímo ovlivňovat. „Díky interaktivitě a provázanosti webů bude náš tým připraven reagovat na podněty posluchačů, takže bude-li někomu na playlistu chybět jeho oblíbený hit, nic není ztraceno, tým rádia bude podle přání skladby doplňovat,“ dodává J. Šmejkal.

Radio Musical navíc nabízí partnerům z divadelní sféry možnost představit účinnou cestou svůj vydaný nosič či projekt, a to relevantnímu publiku, popřípadě formou rozhlasových spotů propagovat jednotlivá představení přímo na Radiu Musical.