Hlavní navigace

Začíná golfová sezona na Galaxii sport

[Tisková zpráva] Sledovanost golfových turnajů, které Galaxie sport vysílala v loňském roce potvrzovala, že golf je v České republice stále více populárnějším sportem. Proto i letos do našeho programu zařazujeme řadu turnajů z okruhu Euro PGA Tour a PGA Tour.

Sdílet

V Hradci Králové 24. května – Diváci Galaxie sport se mohou těšit na šest podniků z okruhu Euro PGA a jeden z okruhu PGA Tour, celkem tedy na sedm golfových turnajů. Prvním turnajem bude BMW PGA Championship, dříve známý pod názvem Volvo PGA Championship. Následovat bude Open de France Alstom, Barclays Scottish Open, nebude chybět ani jeden z nejslavnějších golfových turnajů světa The British Open, dále Deutsche Bank Championship, Scandinavian Masters a golfovou sezonu na Galaxii sport završí 6. září 2007 Omega European Masters

BMW PGA Championship 2007
Hned na úvod se podíváme do Anglie na jeden z nejvýznamnějších turnajů evropské Tour – BMW PGA Championship 2007 Už dnes 24. května zde pořadatelé přivítají sedm hráčů z nejlepší patnáctky světového žebříčku. Na tzv. „Západním hřišti“ ve Wentworth Clubu v Surrey v Anglii se představí Ernie Els, Vijay Singh, Retief Goosen, takřka kompletní evropská špička v čele s vítězem Irish Open z minulého týdne Padraigem Harringtonem a nebude chybět ani obhájce titulu Angličan David Howell. Vítěz tohoto turnaje okruhu Euro PGA Tour si odnese pohádkovou prémie v hodnotě 725 000 EUR.

Přímými přenosy Vás stejně jako v loňském roce provede dvojice komentátorů Galaxie sport Petr Janouch a Petr Uhlík. Sledujte golfové přenosy na Galaxii sport!!