Hlavní navigace

Zahájení partnerského modelu spolupráce CoolPeople

[Tisková zpráva] Společnost CoolPeople spustila nový program pro partnerskou spolupráci. Jako jediná na českém trhu přináší IT profesionálům možnost podílet se na úspěchu společnosti a získat tak i část z obratu.

Sdílet

Většina IT společností najímá po určitý čas programátory či projektové manažery, zaplatí jim v rámci stanovené sazby a tím veškerá spolupráce končí. Přes partnerský systém CoolPeople mohou doporučit na nabízené pozice sebe a zároveň kolegy či známé, se kterými v minulosti spolupracovali. Ze všech těchto doporučení získají část obratu z projektu a zároveň sestaví tým, který perfektně funguje a vzájemně se doplňuje.

„Být partnerem CoolPeople a pravidelně získávat pasivní příjem díky propracovanému byznys modelu je snadné. Není potřeba zakládat vlastní firmu, zřizovat živnostenské oprávnění, věnovat čas administrativě, komunikaci s úřady nebo investovat jakýkoliv počáteční kapitál. Jedinou investicí a přidanou hodnotou je pouze čas a znalosti partnera,“ říká majitel společnosti CoolPeople Milan Čálek.

Nový systém pro partnerskou spolupráci spolu s detailními podmínkami je na adrese: http://partner­.coolpeople.cz

Příklad spolupráce a rozdělení zisku
Vy získáte partnera pro spolupráci – zavedete jej do systému.

  • V případě, že jste pro spolupráci s námi sám začal(a), jste automaticky na 1. úrovni spolupráce, každý partner kterého získáte do svého portfolia je na 2. úrovni spolupráce, jeho partneři na 3. úrovni atd. atd.
  • Podíl na zisku je pak rozdělen dle následujícího klíče:
    • Partner, který má ve svém portfoliu IT odborníka, ze kterého mu náleží podíl na zisku, má vždy podíl 10 % z celkového zisku
    • V případě, že je na nižší než 1. úrovni, např. na 3. úrovni (tzn. má svého nadřízeného partnera na 2. úrovni a ten svého partnera na 1. úrovni), je zbylých 10 % rozděleno mezi tyto nadřízené partnery (5 % : 5 %).

IT profesionálové, kteří s CoolPeople spolupracují řadu let, to považují za nadstandardní výhodu. „Získat možnost podílet se na zisku společnosti a zároveň z něj část získat, je převratná novinka na českém IT trhu a myslím, že bude mít velkou odezvu,“ říká Josef Horský z Prahy.

Jak pracuje CoolPeople?
Hlavní činností CoolPeople je poskytování kapacit IT odborníků pro projekty klientů. Na trhu existuje přes 5 let, přičemž každým rokem společnost roste řádově o desítky procent. Obchodní model je založený na využívání volně dostupných kapacit IT odborníků na trhu. Mezi klienty CoolPeople patří většina významných společností.

„Každý měsíc poskytujeme řádově desítky IT odborníků. Máme propracovaný informační systém pro veškerou související administrativu. Využíváme moderních komunikačních metod. Pracujeme maximálně efektivně tak abychom trvale poskytovali kvalitní IT kapacity s nejlepším poměrem cena/výkon na trhu,“ říká Milan Čálek.

Jakým způsobem je možné spolupracovat?
Spolupráce spočívá ve vyhledávání a zprostředkování kontaktu na IT odborníky. Klienti CoolPeople trvale poptávají velké množství kapacit. Největší zájem je o vývojáře Javy, .NET, PL/SQL, testery, analytiky a projektové manažery. Další možností je od dnešního dne budování vlastní skupiny spolupracujících partnerů, ze kterých je možné získat poměrnou část zisku.

O nás
Společnost CoolPeople založil Milan Čálek v roce 2006 s cílem efektivního propojení nabídky s poptávkou v oblasti nedostatkových IT odborníků. Využil tehdy své více než 10leté znalosti IT trhu. Od roku 2010 existuje stejnojmenná společnost také na Slovensku a CoolPeople plánuje expanzi na další trhy.

To, co CoolPeople od začátku odlišuje, je systematické zaměření na efektivní práci a kvalitní komunikaci s IT odborníky. Unikátní informační systém umožňuje pracovat a komunikovat s řadově tisíci samostatných IT odborníků nejen v České republice.

„Naším cílem je dělat obyčejné věci neobyčejně dobře,“ John Rockefeller – nejbohatší muž v historii.