Hlavní navigace

Letní zahraniční novinky v Televizi Prima a Prima COOL

[Tisková zpráva] Pro pohodové letní večery připravily TV stanice Prima a Prima COOL několik premiérových seriálů ze zahraničí. Televize Prima nabídne seriál Knight Rider – legenda se vrací, Prima COOL hraný seriál Doktor Mozek a tři reality show: Ninja faktor, Mistři demolice a Trucky na ledě. K vysílání je také připravena řada kvalitních filmů světové produkce.

Sdílet

Diváci Televize Prima se budou moci od 13. 7. každé úterý od 20.00 svézt v nezaměnitelném zázračném voze a zažívat dobrodružství, která přináší seriál Knight Rider – legenda se vrací, volně navazující na kdysi proslavený titul Knight Rider s Davidem Haselhoffem.

Prima COOL naopak nasměruje diváky na psychiatrické oddělení jedné losangeleské nemocnice. Počínaje 1. 7. bude od pondělí do čtvrtka od 20.15 navštěvovat televizní obrazovky Doktor Mozek. Přesněji řečeno seriál, v němž mladý psychiatr využívá k léčbě pacientů netradičních metod.

Na své si přijdou také milovníci pravého adrenalinového napětí. Sportovní výkony na neobyčejně obtížné překážkové dráze nabídne od pondělí do pátku v 19.20 reality show Ninja faktor. Poprvé se s ní diváci setkají 5. 7. Trochu ochlazení přinese další červencová premiéra na Prima COOL. Od 27. 7. jí bude dokumentární reality show Trucky na ledě. Každé úterý od 20.15 zažijí diváci napínavý závod – jízdu několika plně naložených trucků po ledovém povrchu zamrzlých kanadských jezer. Poslední nový titul v červenci je určen těm, kteří obdivují stavební důmysl a schopnost improvizace. Od 29. 7. budou každý čtvrtek ve 20.15 v pořadu Mistři demolice zápasit dvě družstva ve svérázné disciplíně – budování a bourání. Nejdříve soutěží ve výstavbě objektů podle neobvyklých zadání a poté závodí, kdo soupeřův výtvor zdemoluje rychleji.

Vedle nových seriálů a reality show čeká na diváky obou programů FTV Prima také mnoho kvalitních filmů. V Televizi Prima např. Vzpomínky na Afriku, Mandolína kapitána Correliho, Král Škorpion, Cela a Bournův mýtus. Prima COOL nabídne snímky jako Sním či bdím, Master and Commander: Odvrácená strana světa, Ptáci, Frajer Luke, Pátek třináctého. A také několik filmů, které se inspirovaly objevným titulem – Planeta opic: Poznání na Planetě opic, Zapomenuté město na Planetě opic, Život, svoboda a pronásledování na Planetě opic a Zrada a chamtivost na Planetě opic.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).