Hlavní navigace

Zajímavé aplikace na portálu www.quick.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Zajímavé aplikace na portálu www.quick.cz

Qslovník

Horkou novinkou portálu, kterou přivítají zaručeně všichni jeho uživatelé, je nový cizojazyčný slovník. Každý jistě ocení velmi jednoduché a rychlé vyhledávání adekvátních výrazů ve zvoleném jazyce. Slovník překládá mezi češtinou a následnými světovými jazyky: angličtinou (152 518 slov v daném slovníku), ruštinou (72 514 slov), němčinou (163 770 slov), italštinou (60 479 slov), španělštinou (52 539 slov) a francouzštinou (76 589 slov). Výhodou Qslovníku je i zobrazení více slov blížících se hledanému a bohatá zásoba různých slovních spojení.

Qkluby

Portál nově umožňuje založit si vlastní skupiny na Internetu. Veřejné i uzavřené KLUBY mohou sdružovat uživatele podle koníčků, zájmů, společných aktivit, školy, zaměstnání, umožní také snadno publikovat na Internetu informace bez znalostí tvorby Web stránek. Každý KLUB disponuje fotogalerií, diskusním fórem (umožňujícím i rozesílání zpráv elektronickou poštou), složkou pro audio a video soubory, adresářem pro kontakty na členy i nečleny klubu, kalendářem k plánování klubových aktivit a uzavřenou klubovou CHAT místností. Správci a zakladatelé mohou také přesně určovat povahu klubu – veřejný, neveřejný.

Qfirmy

Pokud hledáte informace o firmě či živnostníkovi, nemusíte složitě hledat. Qfirmy jistě pomohou. Stačí zadat i část názvu firmy či její IČO a potřebné další informace se objeví snadno a rychle. Služba Qfirmy je připravována ve spolupráci se společností Albertina data, s.r.o.

Unikátní dětská mailová pošta na www.majaky.cz

Unikátní dětský mailovací servis naleznete od dnešního dne v rubrice Emailovník. INTERNET OnLine jako první na českém internetu připravil dětskou komunikaci se všemi funkcemi klasické elektronické pošty. Nová podoba zcela zapadá do celkové koncepce Majáků – tradiční pestrost a barevnost – společně s přehledností a snadným užíváním veškerých funkcí nemalou měrou přispívá k neustále se zvyšujícímu počtu návštěvníků a také k oblibě celého serveru. Návštěvníci serveru Majáky.cz tak mohou pomocí atraktivních a lehce srozumitelných ikon přesměrovávat poštu na mobil, zakládat adresáře, nastavovat příchozí a odchozí poštu, vytvářet další poštovní schránky atd.