Hlavní navigace

Zákazníci KASA.cz si již mohou pořídit Windows Vista v české verzi

[Tisková zpráva] Zákazníci, kteří nechtějí čekat na oficiální uvedení české verze operačního systému Windows Vista, které je plánováno na 1. března 2007, si mohou již na KASA.cz koupit notebook Acer s tímto operačním systémem. Obchodní centrum KASA.cz je jedním z prvních obchodů v ČR, kde lze české verze Windows Vista s novým počítačem pořídit. Ostatní značky počítačů zatím s prodejem Windows Vista v češtině nezačaly.

Sdílet

„Ihned po uveřejnění nabídky jsme zaznamenali zvýšenou poptávku po počítačích s novým operačním systémem na úkor předchozí verze Windows XP. Ačkoli jednou z inovací systému Vista je plná kompatibilita s 64 bitovými systémy, zákazníky nejvíce láká hlavně nový vzhled tohoto operačního systému“, říká Radek Malý, produktový manager KASA.cz. Podle prvních prodejů je mezi zákazníky nejžádanější verze Vista Home Premium.

Společnost EUROCOMM Group utržila na internetu v minulém roce 721 miliónů korun, což oproti roku 2005 představuje nárůst tržeb o 53 %. Rostl také absolutní počet objednávek – v roce 2006 jich bylo vyřízeno 110.000. V roce 2007 by se měly tržby z prodejů skupiny obchodu KASA přiblížit k jedné miliardě korun a oproti roku 2006 tak vzrůst o 30 %.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).