Hlavní navigace

Zákazníci oceňují konference o službách VPN

[Tisková zpráva]

Sdílet

Zákazníci oceňují konference o službách VPN

Praha, 27. července 2004 – Současní i potenciální zákazníci společnosti NEXTRA Czech Republic oceňují konference o službách virtuálních privátních sítí (VPN). Tyto konference pořádá NEXTRA Czech Republic pravidelně několikrát do roka. Zatím poslední konference se konala na konci června v Praze a byla určena pro zákazníky z řad finančních, obchodních a logistických firem. Jejím hlavním tématem byla bezpečnost sítí VPN.

Účastníci VPN konference ocenili především praktické ukázky přímo v sále. Specialisté NEXTRA Czech Republic nejdříve demonstrovali zákazníkům funkcionalitu celého systému a poté názorně předvedli konkrétní výhody tohoto řešení, např. vliv prioritizace u VPN při spuštění hlasové komunikace. „Nastavením prioritizace umíme zvýhodnit klíčový provoz zákazníka, například komunikaci client-server na úkor méně důležitých služeb, jako je FTP, WWW apod.,“ vysvětluje František Mikeš, produktový ředitel Nextra Czech Republic.

„Praktická ukázka prezentovaného řešení měla velký význam pro rozhodování při výběru našeho řešení,“ říká David Dobiáš, ředitel společnosti Computer System. „VPN konference byla přínosem pro potenciální uživatele VPN technologií, seznámila nás s bezpečnostními a technickými možnostmi těchto řešení,“ říká o konferenci další z účastníků, Libor Beneš ze společnosti GECO Tabak.

Další konferenci o VPN bude NEXTRA Czech Republic pořádat na podzim. Více informací o službách VPN je možné najít na stránkách www.nextra.cz.

O službách VPN

Virtuální privátní sítě již od svého základního konceptu integrují podporu nových aplikací náročných na bezpečnost a objem přenášených dat s velkou šířkou přenosového pásma. Kombinací otevřené technologie IP s vysokou úrovní zabezpečení poskytují VPN společnosti NEXTRA Czech Republic stejný komfort jako nákladné plně privátní sítě.

Služba NEXTRA VPN poskytuje důvěrný ráz potřebný pro ochranu před nežádoucím nahlížením nebo odposloucháváním provozu v síti, dvouprvkovou autentifikaci na prověření každého uživatele ohledně přístupu do sítě a integritu sítě potřebnou pro ochranu před poškozením dat, která procházejí přes internet.

Mezi hlavní výhody služby NEXTRA VPN patří významné snížení nákladů na provoz rozlehlé privátní sítě, jednoduchá implementace do stávající LAN/WAN infrastruktury, snadné připojení dalších poboček a v neposlední řadě rozsáhlá a snadná dostupnost sítě NEXTRA i pro vzdálené lokality mimo městské aglomerace při permanentním monitoringu připojení.

Více informací je možné najít na stránkách www.nextra.cz

Pro další informace kontaktujte:

Hana Boháčová, Telenor Country Office ČR, V Celnici 10, Praha 1
Tel.: +420 296 355 111, GSM: +420 602 376 356, e-mail: hana.bohacova@te­lenor.com

Rostislav Kocman, Ogilvy Public Relations, Přívozní 2a, Praha 7, 170 00
Tel.: +420 221 998 242, GSM: +420 737 265 943, e-mail: rostislav.koc­man@ogilvy.com

O společnosti NEXTRA Czech Republic s.r.o.

NEXTRA Czech Republic s. r. o. je předním poskytovatelem služeb ADSL a řešení virtuálních privátních sítí (VPN). V portfoliu komplexních telekomunikačních služeb najdete řadu vysoce kvalitních komunikačních služeb založených na protokolu IP, jako jsou internetová konektivita, hlasové služby přes internet (VoIP), řešení pro zabezpečení firemních dat či hostování serverů a aplikací v datových centrech.

Více informací najdete na www.nextra.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).