Hlavní navigace

Zákazníci Vodafonu mají Zlaté stránky v mobilu zdarma

[Tisková zpráva] Praha, 6. října 2008 – Uživatelé sítě Vodafone nyní mají možnost vyhledávat kontakty ve Zlatých stránkách přes mobilní telefon zcela zdarma. V hlavičce portálu Vodafone live! nebo jeho menu naleznou uživatelé odkaz přímo na Zlaté stránky a potom si je mohou uložit jako záložku.

Sdílet

Tato služba umožňuje uživatelům mobilních telefonů vyhledávat v databázi více než 2 miliony kontaktů na firmy i domácnosti. Vyhledávání je přitom velmi jednoduché a nabízí řadu možností práce s kontakty. Na nalezený odkaz lze přímo zavolat, uložit si jej do telefonu, zaslat jej formou sms zprávy nebo si adresu zobrazit na mapě přímo na displeji telefonu.

V dubnu letošního roku představila společnost Mediatel službu vyhledávání kontaktů ve Zlatých stránkách přes mobil. Současná dohoda mezi společnostmi Mediatel a Vodafone umožňuje stahovat data uživatelům Vodafonu zcela zdarma. Vyhledávání a sms jsou zcela zdarma, volání na kontakty je zpoplatněno dle tarifu. Přístup zdarma na Zlaté stránky mohou uživatelé sítě Vodafone v pilotním provozu vyzkoušet minimálně do konce října.

Prohlížení mobilního webu umožňuje naprostá většina telefonů, které jsou na trhu již několik let a operátoři tuto službu často nabízí jako součást standardních služeb.

Mobilní Zlaté stránky jsou optimalizovány nejen pro mobilní telefony, ale i další mobilní zařízení jako PDA apod. Server automaticky rozezná typ zařízení a poskytne verzi stránek optimalizovanou pro danou velikost displeje Zároveň jsou stránky optimalizovány tak, aby objem přenášených dat byl co nejmenší.

Více informací k mobilním Zlatým stránkám naleznete na webové adrese http://mobilni­.zlatestranky­.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).