Hlavní navigace

Zakladatel a výkonný ředitel společnosti Check Point Gil Shwed jmenován „Podnikatelem roku”

[Tisková zpráva] Ernst & Young ocenil zakladatele a výkonného ředitele Gila Shweda jako „Podnikatele roku” v Izraeli

Sdílet

Praha, 14. prosince 2010 – Check Point Software Technologies Ltd, celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, oznámil, že její zakladatel a výkonný ředitel společnosti Gil Shwed byl společností Ernst & Young oceněn jako „Podnikatel roku 2010” v Izraeli. Získané ocenění je pro Gila Shweda vyznamenání za osobní přispění k fenomenálnímu rozvoji společnosti Check Point, která je průkopníkem nových řešení na celosvětovém bezpečnostním trhu. Shwed byl vybrán na základě svých silných vůdčích schopností, vytrvalosti vést více než úspěšně obchodní činnost společnosti Check Point a současně jí zajistit vysokou společenskou angažovanost.

„Jsem velmi rád, že Gil Shwed získal ocenění „Podnikatel roku”. Je příkladem podnikatele, který prokázal mimořádné vůdčí schopnosti při vzniku a samotném rozvoji společnosti Check Point, která představuje úspěch izraelského špičkového průmyslu," říká Ronen Barel, předseda představenstva společnosti Ernst & Young, Izrael.

„Je to velká čest získat ocenění, které odráží úspěchy a nasazení celého našeho týmu," komentoval Gil Shwed, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Check Point Software Technologies. „Za posledních sedmnáct let jsem měl štěstí spolupracovat s vynikajícím týmem, díky kterému mohla společnost Check Point přinášet na trh revoluční bezpečnostní řešení. Jsme opravdu vděční za toto výjimečné uznání našeho úsilí. I nadále se budeme soustředit na rozšiřování bezpečnostního portfolia a posilování naší pozice v tomto odvětví. "

Za poslední čtyři čtvrtle­tí přesáhl obrat společnosti Check Point 1 miliardu dolarů a čistý zisk překročil hranici 500 milionů dolarů *. V současné době má společnost přes 2200 zaměstnanců po celém světě, z toho více než 900 v Izraeli, poskytuje bezpečnostní technologie pro všechny společnosti z žebříčku Fortune 100 a disponuje více než tisícovkou certifikovaných partnerů po celém světě.

* Non-GAAP. GAAP dosáhl 425 milionu dolarů. 

O společnosti Check Point Software Technologies Ltd.

Check Point Software Technologies Ltd. (www.checkpoin­t.com), celosvětový lídr v oblasti zabezpečení internetu, je jediný dodavatel, který nabízí jednotný rámec pro správu komplexního zabezpečení sítí, dat a koncových bodů. Check Point svým zákazníkům přináší bezkonkureční zabezpečení proti všem typům hrozeb, klade důraz na jednoduchost nastavení a ovládání a snižuje náklady na vlastnictví. Check Point jako první uvedl na trh firewall (označený FireWall-1) s patentovanou technologií „stateful inspection“. Nejnovější inovací Check Pointu je architektura softwarových bladů. Dynamická architektura softwarových bladů nabízí bezpečná, flexibilní a jednoduchá řešení, která je možné libovolně přizpůsobit potřebám jakékoliv organizace či prostředí. Mezi zákazníky Check Pointu patří desítky tisíc společností a organizací všech velikostí, včetně všech firem uváděných v žebříčku Fortune 100. Řešení ZoneAlarm, které získalo řadu ocenění, chrání milióny počítačů proti útokům hackerů, spyware a krádeží identity.