Hlavní navigace

Základní deska ASUS mění domácí telefony na zařízení pro Skype

[Tisková zpráva] Při nákupu dvou nových typů základních desek, adaptér TeleSky a 60 minut volání přes SkypeOut zdarma

Sdílet

Praha 29.listopadu – Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední světový výrobce základních desek, začala k balení základních desek M2N/TeleSky a P5B/TeleSky dodávat telekomunikační adaptér ASUS TeleSky.

Telekomunikační adaptér TeleSky mění běžné domácí telefony na multifunkční Skype™ telefony. Systém Skype VoIP umožňuje uživatelům telefonovat prostřednictvím klasické telefonní linky zdarma přes internet nebo využívat volání s nízkým tarifem do externích sítí klasických nebo mobilních telefonních operátorů pomocí služby SkypeOut.

TeleSky s jedním konektorem pro domácí telefon a druhým pro klasickou telefonní přípojku může přepínat připojení domácího telefonu mezi klasickou telefonní sítí a VoIP. Domácí telefon lze rovněž používat pro ovládání funkcí Skype, mezi něž patří například SkypeIn, SkypeOut, Skype Conference, upozornění na čekající hovor, předvolba čísel a rozhovor 3 účastníků. TeleSky podporuje stacionární i bezdrátové telefony.

Adaptér ASUS TeleSky je nyní dodáván spolu se dvěma základními deskami ASUS – M2N/TeleSky a P5B/TeleSky. Při koupi některé z nich zákazník získá 60 minut volání přes službu SkypeOut do vnějších sítí. Tato nabídka je časově a množstevně omezená.

Více informací o dalších produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com.