Hlavní navigace

Zákulisí showbussinesu a zásahů policie

[Tisková zpráva] SOBOTA - Sobota 9. ledna nabídne divákům od 20.00 originálně natočenou komedii simulující reality show s názvem Ed TV. V ní se představí zprvu docela obyčejný muž, jenž přistoupí na výhodnou nabídku kabelové televize a stane se hrdinou její nové show.

Sdílet

Téměř přes noc se pořad, sledující jeho život v přímém přenosu, stane obrovským hitem a Ed se promění v mediální hvězdu. Nejprve se zdá být vše skvělé, ale časem se ukáže, že s velkou slávou přichází také naprostá ztráta soukromí. Režie snímku se ujal Ron Howard, známý především svými slavným zfilmováním Apolla 13 a příběhu o geniálním schizofrenikovi Čistá duše.

Sobotní noc od 22.00 bude patřit komediálnímu dramatu Než se staneš superstar, které pojednává o mladistvé rockové kapele a celému životnímu stylu, co se kolem takové skupiny muzikantů točí. Pia Miranda a Kick Gurry se představí ve filmu o tom, jak se dělá muzika, berou drogy a jak se žije v australském rokenrolovém podsvětí. Tato komedie divákům předvede, že nezáleží na tom, jak je kdo slavný, protože každý si vždy bude pamatovat své vlastní těžké začátky.

NEDĚLE – Hlavní nedělní vysílací čas představí divákům další z řady akčních komedií s legendárním Jackie Chanem v hlavní roli. Tentokrát půjde o snímek První rána, v němž Jackie Chan ztvárnil policistu bojujícího proti ilegálnímu obchodu s ukrajinskými zbraněmi. Při svém poslání si projde od zasněžených hor Ukrajiny až po žraloky zamořenou Austrálii. A každý konflikt řeší svým proslulým bojovým způsobem. Film První rána je volným pokračováním velice úspěšné série filmů Police Story.

V neděli mohou být od 21.25 hod diváci svědky zfilmovaného dramatu, vycházejícího ze skutečných událostí při bankovním přepadení. Kriminální snímek 44 minut: Přestřelka v severním Hollywoodu vypovídá o loupeži z roku 1997. Jednalo se o dosud nejbizarnější a nejhrdinštější akce v historii losangeleské policie, při níž bylo toho dne zraněno 12 policistů a 8 civilistů. Jediní, kdo celou akci nepřežili, byli právě dva lupičové. Režisér snímku Yves Simoneau má s filmy inspirované realitou již jednu zkušenost, a to se s velmi oceňovaným snímkem Norimberský proces, v němž se hlavní role ujal Alec Baldwin.