Hlavní navigace

Záložkovací služba Zalinkuj.cz byla prodána

[Tisková zpráva] Praha, 17. ledna 2008 - Počínaje dnem 15. ledna 2008 má služba Zalinkuj.cz nového majitele. Dosavadní provozovatel a majitel domény Jan Sehnal se dohodl na prodeji domény s Davidem Hořavou.

Sdílet

„Jednání byla korektní a oboustranně vstřícná. Jsem rád, že nadějný záložkovací systém s tisícem zaregistrovaných uživatelů je i nadále v profesionálních rukou,“ informoval Sehnal. „Věřím, že bude v budoucnu plně využit jeho potenciál a stane se brzy prvním hráčem na poli českých bookmarkovacích systémů,“ dodal.

„Mohu vyjádřit potěšení nad koupí této služby. Propojením s ostatními našimi službami chceme uživatelům dopřát maximální komfort a vyjít vstříc jejich potřebám,“ přiblížil Hořava. „Plánujeme nadále pokračovat v udržení kvality zalinkovaných článků a nasazení řady nových funkcí,“ uzavřel.

Jan Sehnal a David Hořava se dohodli na částce v rozmezí 25 až 50 tisíc korun za prodej domény. Přesnou částku se dohodli nezveřejňovat. Služba Zalinkuj.cz byla nasazena na počátku března 2007 a v současnosti je jedním z hlavních zástupců záložkovacích služeb na českém internetu.