Hlavní navigace

Zamilovaný prvomájový víkend na Nově

[Tisková zpráva] K romantické náladě prvního májového víkendu přispěje i televize Nova. Hlavními body víkendového programu budou televizní premiéra české komedie František je děvkař, na jejímž vzniku se podílela i TV Nova, a americký film Hitch: Lék pro moderního muže.

Sdílet

Praha 29. dubna 2010 – Pestrá paleta pořadů, zabývajících se z různých úhlů mezilidskými vztahy, divákům připomene, že láska může mít velmi rozmanitou podobu i důsledky. V sobotu 1. května 2010 od 20 hodin se můžeme těšit na televizní premiéru komedie režiséra Jana Prušinovského František je děvkař, s Josefem Poláškem v hlavní roli. Poněkud trpký příběh psychiatra Františka Soukenického, který přijde kvůli záletům o soukromou praxi i o manželku Elišku, je poskládán z jednoduchých komických epizod. Kromě promluv hlavního hrdiny ho komentují i šansony Hany Hegerové a píseň Ďábel z Vinohrad legendární autorské dvojice pražského Divadla Semafor, Jiřího Šlitra a Jiřího Suchého.

Přísloví, že na každého jednou dojde, potvrdí populární americký komik Will Smith, který v pátek 30. dubna 2010 ve 20 hodin opanuje hlavní večerní program v komedii Hitch: Lék pro moderního muže. Jako profesionální starý mládenec Hitch a legendární anonymní newyorský „schůzkolog“ už pomohl mnoha mužům získat vysněnou ženu. Až se i on jednou zamiluje, půjde mu nejen o srdce, ale možná i o existenci. Pořádnou porci zábavy a odpočinku nabídnou i americké komedie Ztroskotaná láska (1. května 2010 v 16:20) a Dokonalá partie (2. května 2010 v 15:25).

Že láska leckdy způsobí pořádný konflikt, který může přerůst i v ten válečný, připomene milovníkům českých filmů v sobotu 1. května 2010 v 10.20 hodin pohádková hudební komedie Šíleně smutná princezna, s Helenou Vondráčkovou a Václavem Neckářem v hlavních rolích, kterou natočil v roce 1968 režisér Bořivoj Zeman. Plejádu populárních českých hereckých hvězd v čele s bývalou první dámou Dagmar Havlovou znovu připomene v neděli 2. května 2010 ve 13.30 hodin úsměvná komedie režiséra Juraje Herze Holky z porcelánu, milovníci filmů pro pamětníky si v sobotu 1. května 2010 ve 12.30 hodin jistě nenechají ujít klasickou komedii režiséra Martina Friče Kristián, s nezapomenutelnou Adinou Mandlovou a legendárním gentlemanem českého filmu Oldřichem Novým v hlavních rolích.

Kdo si na romantiku příliš nepotrpí, jistě nepohrdne nabídkou filmového kanálu Nova Cinema, který naplní víkendové večery napětím. Diváci se mohou těšit na dvě premiérové epizody německého krimiseriálu Post Mortem (30. dubna 2010 ve 20:00), další dva případy z úspěšné americké série Zákon a pořádek: Zločinné úmysly (1. května 2010 ve 20:00), hollywoodský akční film Tělo na tělo, s Antoniem Banderasem a Lucy Liu v hlavních rolích (1. května 2010 ve 21:50) či českou detektivku z roku 1974 Motiv pro vraždu (2. května 2010 ve 20:00).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).