Hlavní navigace

Bude jaro, zamilujte se do nové televize Prima Love

[Tisková zpráva] Že vám to dneska opravdu sekne? Ale upřímně, kdo si toho doopravdy všimne? Většinou bohužel jenom vaše kamarádky, ty jsou tu přece od toho! A taky na povídání o věcech, které jsou tak trochu „mezi námi děvčaty“, tedy ne jen o módě nebo o věčném tématu vztahů mezi bytostmi z Marsu a Venuše. Vzájemné sdílení podpory, pocitů a nálad je základem každé pořádné dámské partičky. A aby si je mohly všechny ženy a dívky užívat kdykoli, je tu nová televize Prima LOVE – první opravdový klub pro všechny, které už nikdy nechtějí být samy doma.

Sdílet

Rande s partou sympatických žen z těch nejlepších seriálů čeká na každou, která chce prožívat chvíle plné chuti čokolády a klapotu skvělých střevíčků – Prima LOVE přináší báječnou společnost pro každý den!

Bludištěm partnerských vztahů bloudí kolegové ALLY McBEALOVÉ, na právnickou praxi jim sotva zbude energie (všimly jste si, že vždycky všechno vyřeší, i když vlastně pořád jenom pijou kafe?). To sestřičky z NEMOCNICE MERCY se s tím moc nepářou. Ale i jim umí zamotat hlavu pohlední páni doktoři a pacienti. V DŽUNGLI RTĚNEK se sice vyznají dokonale, domácí starosti se ale nevyhýbají ani manažerkám – ať už mají boty od Blahnika, nebo tenisky. Napínavé a nečekané dějové přemety čekají na CHIRURGY, o ZOUFALÝCH MANŽELKÁCH nemluvě…

Roztancují a rozezpívají vás legendární středoškoláci, kteří si potrpí na GLEE, a co je nového, prozradí největší SUPERDRBNA z celého Manhattanu. Nemusíte se užírat nad hitparádou svých bývalých – v SEZNAMU EX je jedna květinářka, která se musí za jednoho z „ex“ dokonce provdat! Následky celé řady sňatků musí řešit i šílená FAMÍLIE – tři generace pod jednou střechou!

K tomu každý den spousta odpolední andělské přitažlivosti V NÁRUČÍ ĎÁBLA a osudová PRAVÁ TVÁŘ VÁŠNĚ – i telenovely mohou být moderní a s opravdovým, dokonce napínavým dějem.

Tím ale klubová nabídka zdaleka nekončí: v blízké budoucnosti pro vás chystáme další velké seriálové překvapení, seznámení s fenomenální Oprah a celou plejádu lifestylových pořadů.

„Programovou strukturu nové stanice jsme připravili pro všechny ženy, které se chtějí bavit při sledování těch nejlepších seriálů, a to v časech, které jsou pro ně co nejkomfortnější. Chceme vybudovat Prima LOVE jako ženský klub, který se bude zajímat o všechny ty velké, ale i úplně malé věci, které mají ženy rády a o kterých si spolu tak rády povídají,“ shrnuje program i náladu nové televize generální ředitel Televize Prima Marek Singer.

Prima LOVE bude mít pochopitelně originální a velmi aktivní profil na sociální síti Facebook a také své webové stánky.

Tvář a grafickou podobu televize Prima LOVE připravilo – tak jako v případě Prima COOL – grafické studio Oficina spolu s interním týmem on-air promotion.

Prima LOVE bude divákům dostupná v rámci DVB-T, kabelového i satelitního vysílání. I když Prima LOVE není v žádném případě retro televizí, první vysílání je symbolicky naplánováno na Mezinárodní den žen, tedy 8. března 2011.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).