Hlavní navigace

Zápas reprezentace s Lichtenštejnskem odvysílá exkluzivně stanice Sport1

[Tisková zpráva] Věštkyně Sportu 1 předpovídá reprezentantům vysoké vítězství

Sdílet

Praha, 11.10.2010 Kva­lifikace o fotbalové Euro 2012 pokračuje dalším zápasem. Čeští fotbalisté mají po úspěšném zápase se Skoty tentokrát před sebou povinnost – porazit fotbalového trpaslíka Lichtenštejnsko a předvést fanouškům atraktivní hru. Poprvé v historii odvysílá kvalifikační zápas tematický kanál zaměřený na sport, jak si s protivníkem čeští fotbalisté poradí, se můžete přesvědčit v úterý od 19:45 na stanici SPORT1.

Stanice SPORT1 je dostupná pro zákazníky UPC, Skylink, CS Link , Digi TV, UPC Direct a u dalších poskytovatelů. Zápasy české reprezentace se zde budou vysílat pravidelně, diváci se mohou těšit například na odvetu se Skoty, v jednání jsou i další zápasy.

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Na fotbalovém MS věštila dopředu vítěze zápasů chobotnice Paul, Sport1 se teď rozhodl také zapojit magické síly a oslovil dlouholetou vědmu Zuzanu Novákovou, odbornici na věštění budoucnosti. Ta pomocí tarotových karet a magického kyvadla předpověděla, že český tým čeká vysoké vítězství 4:1.

Navzdory papírovým předpokladům a věštbám ovšem odborníci očekávají tuhý boj. V roli experta a spolukomentátora se divákům stanice Sport1 představí fotbalový trenér Miroslav Beránek, který také věří, že čeští reprezentanti naváží na dobrý výkon proti Skotům. “Tam jsme předvedli velkou touhu po vítězství. Navíc jsme už jednou v kvalifikaci zakolísali, takže nehrozí podcenění soupeře,“ myslí si Miroslav Beránek. „Ovšem pozor, nebude to nic jednoduchého, zápas bude především o trpělivosti a kvalitě v útočné fázi. Musíme být ale také pozorní v obraně, abychom nepouštěli soupeře do šancí, které by ho mohly před domácím publikem nabudit,“ dodal.

Zápasem pak bude diváky provázet komentátor Milan Štěrba, který připomíná, že důležitý bude nejen výsledek, ale i styl předvedené hry. „Musíme potvrdit roli favorita a především jednoznačně vyhrát, i když Lichtenštejnci potrápili silné Skoty. Nám ovšem nestačí pouze dokráčet pro tři body, fanoušci očekávají ofenzivní, kreativní hru a v ideálním případě taky hodně gólů.“

SPORT1 je tematický sportovní kanál z portfolia společnosti Chello Central Europe, který se zaměřuje především na divácky nejatraktivnější sporty, jako je fotbal a lední hokej. Vysílá 7 dnů v týdnu, s profesionálním komentářem v českém a slovenském jazyce. Čeští diváci mohou SPORT1 sledovat od roku 2006, kdy se stal součástí nabídky televizních programů společnosti UPC Česká republika. Sport 1 společně se stanicí Sport 2, která vysílá od roku 2009 přinášejí to nejlepší z evropského a světového sportu. Nabídka zahrnuje přímé přenosy z nejprestižnějších fotbalových lig a ligových pohárů, kvalifikační zápasy o postup na fotbalové mistrovství Evropy, severoamerickou hokejovou NHL, basketbalovou NBA, americký fotbal NFL, tenisové turnaje ATP, golf, poker, rugby, box a mnohé další divácky atraktivní sporty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).