Hlavní navigace

Zapomeňte na kabel!

[Tisková zpráva] Samsung Electronics představuje MP3 přehrávač U3 s RDS a USB konektorem, elegantní a všestrannou U3 ocení studenti i byznysmeni

Sdílet

U3 se vyznačuje především svoji univerzální praktičností a skromnými rozměry. Můžete ji mít všude s sebou a každý ocení i praktický USB konektor, takže tahat kabel je zbytečné. USB ji „napíchnete“ rovnou na počítač.

Přehrávač U3 je univerzální po všech stránkách. U3 je vybaven dotekovým ovládáním a OLED displejem s LED podsvícením a může fungovat rovněž jako šikovný diktafon a nechybí ani FM rádio s RDS.

V ČR se bude prodávat v několika barevných provedeních: v bílé, modré a černé.

Přehrávač U3 používá technologii prostorového zvuku DNSe (Digital Natural Sound engine), díky které si lze vychutnávat realistický zvuk a bohaté basy stejně jako na živém koncertě. DNSe je technologie zvukového pole původně používaná pro domácí kina Samsung, která byla nyní implementována i do MP3 přehrávačů, které tak nabízejí nejlepší prostorový zvuk.

Přehrávač U3 v kapacitách 1 / 2 / 4 GB se začíná nyní prodávat také v České republice, k dispozici za doporučenou cenu 1 490 Kč / 1 990 Kč / 2 490 Kč včetně DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).