Hlavní navigace

Zařiď dům, prodej ho – a vyděláš!

[Tisková zpráva] První stavební reality show Jak se staví dům míří na televizní obrazovky již tuto neděli. Jedná se o formát volně navazující na původní pořad o designovém bydlení „Jak se staví sen“, který na obrazovkách Televize Prima těšil velké oblibě. A na co se připravit? Design, rady od A do Z, emoce, vypjaté situace a šibeniční termíny. To vše přinese pořad Jak se staví dům!

Sdílet

V Jak se staví dům jde o soutěžení tří partnerských párů v zařizování a vybavování interiéru řadového domku. A to už od začátku, v téměř bojových podmínkách! Každý z párů obdrží na dobu čtyř měsíců celkem jeden milion korun, za který může podle vlastního uvážení nakupovat materiály, různé interiérové předměty a nábytek, ale i služby odborníků – zedníků, malířů apod.; výsledkem však musí být k bydlení připravený dům. Ten pak bude prodán v dražbě a její výsledek teprve určí vítěze soutěže: autory nejvýše vydraženého domu.

Soutěžící páry budou vždy dostávat „úkoly“ pro danou etapu. V průběhu prací mají k dispozici osvědčeného designéra z DEKO týmů Jak se staví sen, který může poradit s postupy, výběrem prvků nebo materiálů a na závěr pak provedení každého „etapového úkolu“ zhodnotí. Přitom radami se mohou, ale i nemusejí řídit. Dění v průběhu prací u všech tří soutěžících dvojic, to znamená i reálné dohadování uvnitř páru, budou sledovat kamery. Na vlastní webové stránce pořadu se mohou do hry zapojit i diváci – pokud bude někdo z nich mít zájem po skončení dostavby vydražit některý z domů, může tak i přímo ovlivnit jeho podobu…

První díl pořadu Jak se staví dům startuje v Televizi Prima v neděli 8. března. Které tři dvojice získají šanci zabojovat o výhru a zrealizovat tak svůj sen? Sledujte pořad Jak se staví dům každou neděli v 18:00 na Primě!

Zároveň se spouští oficiální stránky věnované pořadu www.jssd.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).